یکشنبه, 6 بهمن , 1398
11:35:13 - دوشنبه 28 دی 1394
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آزادترین و پر مشارکت ترین انتخابات در جهان در جمهوری اسلامی ایران برگزار می شود
فرماندار بستک گفت: به هیچ احدی اجازه نخواهیم داد که خدشه ای در روند انتخابات و یا شبهه ای بر صحت اجرای آن وارد کند.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري جهانگيريه، میرمرسل ایزدی پور فرماندار بستک طی گفتگویی با بیان اینکه اجرای دقیق قانون اولویت تمام   فعالیت های دست اندرکاران انتخابات شهرستان بستک است اظهار داشت: باید تمام توجه نمایندگان فرماندار و مجریان انتخابات، رعایت قوانین و مقررات در راستای برگزاری انتخاباتی با شکوه و پرشور با حضور حداکثری مردم باشد.

 

وی با بیان اینکه وظیفه نمایندگان فرماندار بسیار حساس و كلیدی است افزود: حفظ بی طرفی و امانت داری، رعایت قانون، دقت در كار، حفظ نظم، مراقبت از شعب و جلوگیری از دخالت افراد غیرمسوول و جلوگیری از تنش و ایجاد مزاحمت از جمله وظایف خطیر نمایندگان فرمانداراست.
فرماندار شهرستان بستک گفت: باید قبل از شروع رأی گیری، خالی بودن صندوق‌های اخذ رأی به رؤیت نمایندگان نامزدها، هیئت نظارت و بازرسی برسد و سپس نسبت به پلمپ و تنظیم صورتجلسه مربوط اقدام شود
نماینده عالی دولت در شهرستان بستک با بیان اینکه سالم ترین، آزادترین و پر مشارکت ترین انتخابات در جهان در جمهوری اسلامی ایران برگزار می شود افزود: انجام درست و دقیق كلیه مراحل، مدیریت دقیق و  هدایت درست مجموعه تحت امر، توفیقات لازم در زمینه برگزاری انتخاباتی سالم، شكوهمند و پرشور را در پی خواهد داشت.
ایزدی پور بیان داشت: تمام تلاش ما صیانت از آرای مردم و اجرای دقیق قوانین است و به هیچ احدی اجازه نخواهیم داد که خدشه ای در روند انتخابات و یا شبهه ای بر صحت اجرای آن وارد کند.
فرماندار بستک تصریح نمود: مردم شهرستان بستک درانتخابات 7 اسفندماه، با درک صحیح حساسیتهای موجود، با تمام وجود در صحنه حاضرخواهند شد و   با حضوری گسترده، افتخاری دیگر برای نظام مقدس جمهوری اسلامی خواهند آفرید.
انتهای پیام/

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

سلام نشر خبر http://amoozeshnet.ir/fa/123/%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C / / /