خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
13/04/26 16:54
شناسه خبر : 6515

آیت الله نعیم آبادی: افرادی که در مقابل قانون ایستاده اند فاسد هستند/توطئه دشمنان در تغییر نام خلیج فارس

امام جمعه بندرعباس با تاکید بر قانونگرایی گفت: هرکس که در مقابل قانون بایستد، فاسد است. به گزارش  جهانگیریه ، آیت الله غلامعلی نعیم آبادی در خطبه های نماز جمعه این هفته بندرعباس با بیان اینکه نامزدهای انتخابات نباید به یکدیگر توهین کنند، اظهار داشت: یکی از ارکان شناخت نامزد اصلح در انتخابات، عمل گرایی […] ...


امام جمعه بندرعباس با تاکید بر قانونگرایی گفت: هرکس که در مقابل قانون بایستد، فاسد است.

به گزارش  جهانگیریه ، آیت الله غلامعلی نعیم آبادی در خطبه های نماز جمعه این هفته بندرعباس با بیان اینکه نامزدهای انتخابات نباید به یکدیگر توهین کنند، اظهار داشت: یکی از ارکان شناخت نامزد اصلح در انتخابات، عمل گرایی به قانون است و هرکس که در مقابل قانون بایستد، فاسد است.

وی ادامه داد: افرادی که زمینه اقدامات انحرافی را ایجاد کرده و در انتخابات دعوا به راه می اندازند و فرد مقابل خود را تخریب می کنند فاسد هستند و مردم باید با شناخت کافی از این گونه افراد در انتخابات شرکت کنند.

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان در بخش دیگری از سخنان خود به انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا اشاره کرد و افزود: افرادی که توانایی مدیریت شهر و روستای خود را دارند باید در این انتخابات شرکت کرده و نامزد شوند و افرادی که توانایی اجرای وظایف یک عضو شورا را ندارند، بهتر است وارد این عرصه نشوند و به سود افراد توانمند کنار بروند.

نعیم آبادی با انتقاد از برخی اقدامات در مدیریت شهری بندرعباس، بیان داشت: طی ماههای اخیر شاهد بودیم که با وقوع چند بارندگی، شهر بندرعباس تبدیل به جزیره شده و مشکلات فراوانی در شهر ایجاد می شود و یا حتی برخی خیابان های شهر مشکل دارند و همچنین با برج سازی در کنار دریا می خواهند، زیبایی شهر را خراب کنند.

وی خاطرنشان کرد: اگر اعضای شورای شهر به درستی با مدیریت شهری آشنا باشند، چنین مشکلاتی در بندرعباس و یا سایر شهرها ایجاد نمی شود.

خطیب نماز جمعه بندرعباس در ادامه با گرامیداشت روز ملی خلیج فارس، تصریح کرد: مسئله تغییر نام خلیج فارس یکی از توطئه ها و خیالات خام دشمنان است در حالی که نام خلیج فارس از هزاران سال پیش تا کنون پابرجا بوده و اسناد تاریخی نیز بر این مسئله تاکید دارند.

نعیم آبادی همچنین روز کارگر، سالروز تشکیل سپاه، روز معلم و سالروز میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) را تبریک گفت.

منبع:مهر