دوشنبه, 13 مرداد , 1399
12:33:45 - جمعه 5 ارد 1393
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ائمه جمعه محور وحدت اقشار مختلف جامعه هستند
   فرماندار بستك وحدت میان مسلمانان را از جمله عوامل مهم در رشد و تعالی دین اسلام برشمرد و گفت: ائمه جمعه محور وحدت اقشار مختلف جامعه هستند.  به گزارش خبرنگار جهانگیریه ، ميرمرسل ايزدي پور در ديدار با حاج آقا قتالي امام جمعه شهر بستك و حجت الاسلام و المسلمين منصوري امام جمعه شهرستان […]

 

 فرماندار بستك وحدت میان مسلمانان را از جمله عوامل مهم در رشد و تعالی دین اسلام برشمرد و گفت: ائمه جمعه محور وحدت اقشار مختلف جامعه هستند.

 به گزارش خبرنگار جهانگیریه ، ميرمرسل ايزدي پور در ديدار با حاج آقا قتالي امام جمعه شهر بستك و حجت الاسلام و المسلمين منصوري امام جمعه شهرستان اظهار داشت: نهاد امامت جمعه نقش بسیار مهمی در پیشبرد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی و خدمت‌رسانی به مردم دارد.

وي با اشاره به توطئه‌های دشمنان در سال‌های آغازین پیروزی انقلاب، نقش ائمه جمعه را در آشکارساختن دست‌های پنهان استکبار، اساسی و محوری دانست.

فرماندار شهرستان بستك با یادآوری دوران دفاع مقدس به نقش امامان جمعه در ترغیب جوانان انقلابی و مؤمن برای حضور در جبهه‌های حق علیه باطل اشاره کرد و افزود: در بعد از انقلاب، کشور همچنان شاهد تداوم حضور محوری ائمه جمعه در جامعه است.

ايزدي پور بیان داشت: یکی از رسالت های مهم انقلاب اسلامی،  اقامه نماز جمعه است و کارکردهای آن در طول این سه دهه در تبیین اهداف انقلاب و خنثی نمودن توطئه های دشمنان بسیار سازنده و موثر بوده است.

 وي گفت: وظیفه ائمه جمعه امروز بیش از زمان‌های دیگر سنگین بوده و باید با توجه به شرایط تحریم، هجمه فرهنگی دشمنان و نقشه‌های شیطانی علیه کشور و نظام، در مسیر پیشبرد و تعالی اهداف ولایت و مدنظر مقام معظم رهبری گام‌های بلندی بردارند.

فرماندار بستك انحراف نسل جوان از آرمانهای انقلاب را از اصلی ترین اهداف جنگ نرم دشمن عنوان کرد و بیان داشت: باید جوانان را از آسیب خطرهای دشمن حفظ كرد كه یكی از راههای آن، ارتباط مستمر و هدایتگر ائمه جمعه با جوانان است.

ايزدي پور با اشاره به مشاركت‌هاي گسترده مردم بستك در برنامه‌هاي ملي و مذهبي تصريح‌ كرد: وحدت اهل تسنن و تشيع در بستك بهترين شرايط را براي اعتلاي ارزش‌هاي اسلامي در جامعه فراهم كرده است.

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

سلام نشر خبر http://amoozeshnet.ir/fa/123/%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C / / /