چهارشنبه, 9 مهر , 1399
10:48:07 - پنج شنبه 5 آذر 1394
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اجتماع بزرگ خبرنگاران پانا در بستک
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش بستک گفت: به منظور فعالیت های خبری و اطلاع رسانی اجتماع بزرگ خبرنگاران پانا در بستک برگزار شد. به گزارش خبرنگار پايگاه خبري جهانگيريه، سید ابوالفضل سجادی معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش بستک طی گفتگویی با خبرنگار جهانگیریه با اشاره به اهمیت امر خبر نویسی و […]

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش بستک گفت: به منظور فعالیت های خبری و اطلاع رسانی اجتماع بزرگ خبرنگاران پانا در بستک برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري جهانگيريه، سید ابوالفضل سجادی معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش بستک طی گفتگویی با خبرنگار جهانگیریه با اشاره به اهمیت امر خبر نویسی و خبرنگاری، اظهار داشت: فعالیت های خبری و اطلاع رسانی به موقع برنامه ها باعث تشویق و ترغیب در اجرای برنامه های آموزشی و پرورشی می شود.

 

سید ابوالفضل سجادی افزود: فعالیت های خبری و اطلاع رسانی علاوه بر ارتقای سطح فرهنگ رسانه ای جامعه، حس مسئولیت پذیری و روحیه اجتماع پذیری را برای دانش آموزان به ارمغان می آورد.

 

وی در ادامه با بیان نقش خبرنگار در پیشرفت فرهنگ جامعه از دانش آموزان خواست با نگاه تیزبین به جهان اطراف خود در عرصه خبرنگاری با حفظ جایگاه و اهمیتی که جامعه به حوزه خبرنگاری بیش از پیش کوشا باشند.

 

گفتنی است این اجتماع که به همت سازمان دانش آموزی و معاون پرورشی و فرهنگی این مدیریت برگزار شد و دانش آموزان خبرنگار که از هر سه مقطع تحصیلی حضور داشتند با اصول خبرنویسی، تیترخبر، لیدخبر، عنوان اصلی آشنا شدند و به بررسي و تجزيه و تحليل پرداختند.

 

خبرنگار: تورج حرمی

 

انتهای پیام/

بر چسب ها: , ,
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

سلام نشر خبر http://amoozeshnet.ir/fa/123/%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C / / /