سه شنبه, 8 بهمن , 1398
13:29:39 - دوشنبه 10 تیر 1392
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اجرای طرح نشاط منطقه جناح در تابستان با همکاری حوزه مقاومت بسیج مقداد و اداره آموزش و پرورش جناح
طرح نشاط و تعالی با همکاری حوزه مقاومت بسیج مقداد و اداره آموزش و پرورش منطقه جناح در تابستان امسال در بخش جناح اجرا خواهد شد. به گزارش جهانگیریه ؛ به منظور برنامه ریزی و اجرای طرح نشاط ، جلسه ای با حضور ناصر چمن پیرا رئیس اداره آموزش وپرورش منطقه جناح ،مصطفی ارکاک فرمانده […]

طرح نشاط و تعالی با همکاری حوزه مقاومت بسیج مقداد و اداره آموزش و پرورش منطقه جناح در تابستان امسال در بخش جناح اجرا خواهد شد.

به گزارش جهانگیریه ؛ به منظور برنامه ریزی و اجرای طرح نشاط ، جلسه ای با حضور ناصر چمن پیرا رئیس اداره آموزش وپرورش منطقه جناح ،مصطفی ارکاک فرمانده حوزه مقاومت بسیج مقداد بخش جناح ،عبدالله عالیان معاون پشتیبانی و علی پرتو مسئول حراست در دفتر ریاست اداره برگزار گردید.

ناصر چمن پیرا رئیس اداره آموزش وپرورش منطقه جناح اظهار کرد : هدف از برگزاری این طرح پربار کردن اوقات فراغت جوانان و نوجوانان، آشنایی آنها با مباحث بصیرتی و سیاسی، عقاید، اخلاق اسلامی، تقویت شور و نشاط جوانی از طریق برنامه های تفریحی از جمله اردوهای درون شهری و برون شهری و حتی برون استانی است.

مصطفی ارکاک فرمانده حوزه مقاومت بسیج مقداد بخش جناح گفت: پایگاه ها و ستادهای اجرایی طرح نشاط و تعالی در مدت ایام اوقات فراغت اقدام به جذب نیروهای محصل در مقاطع مختلف از ابتدایی تا دانشگاه،می نمایند که از این طریق از بین آنها نخبگان شناسایی شده و پرورش می یابند.

عبدالله عالیان معاون پشتیبانی با بیان اینکه طرح نشاط یکی از عواملی می باشد که انحراف دانش آموزان را به جهت های نا مشروع محدود می سازد گفت :اداره آموزش وپرورش منطقه جناح همکاری خود را با حوزه مقاومت بسیج مقداد بخش جناح اعلام می دارد. علی پرتو مسئول حراست گفت :امیدواریم با اجراي هرچه بهتر اين طرح ضمن استفاده بهينه از اوقات فراغت تابستان، گام موثري در جهت رشد و تعالي اين عزيزان برداريم.

گفتی است پایگاه های تابستانی در ده مدارس منطقه از جمله جناح ، کوخرد ،هنگویه و سایر روستا های منطقه می باشد که حدود پانصد دانش آموز تحت پوشش این طرح قرار دارند.

پایگاه تابستانی طرح نشاط در کلیه مقاطع فعالیت های فرهنگی و هنری دارد.

منبع:وب سایت آموزش پرورش جناح

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

سلام نشر خبر http://amoozeshnet.ir/fa/123/%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C / / /