سه شنبه, 8 بهمن , 1398
20:36:34 - دوشنبه 12 مرد 1394
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اسرائیل در صدد نابودی اسلام و تحقیر مسلمانان است/ وحدت مسلمانان توطئه های دشمنان را نقش بر آب می کند
علمای اهل سنت هرمزگان در واکنش به حمله تروریستی و به آتش کشیدن نوزاد فلسطینی ضمن محکومیت اسرائیل خواستار برخورد جوامع بین الملل با جنایات تروریستی اسرائیل شدند. علمای اهل سنت استان هرمزگان در گفتگو با شبکه اطلاع رسانی هرمز ضمن محکومیت اقدامات تروریستی اسرائیل و به شهادت رساندن مسلمانان فلسطینی خواستار وحدت بیشتر مسلمانان […]

علمای اهل سنت هرمزگان در واکنش به حمله تروریستی و به آتش کشیدن نوزاد فلسطینی ضمن محکومیت اسرائیل خواستار برخورد جوامع بین الملل با جنایات تروریستی اسرائیل شدند.

علمای اهل سنت استان هرمزگان در گفتگو با شبکه اطلاع رسانی هرمز ضمن محکومیت اقدامات تروریستی اسرائیل و به شهادت رساندن مسلمانان فلسطینی خواستار وحدت بیشتر مسلمانان برای مقابله با توطئه های دشمنان اسلام شدند.

 

هدف اسرائیل از حملات تروریستی تحقیر مسلمانان است

 

عبدالعزیز افراز،امام جمعه اهل سنت سیریک در گفتگو با خبرنگار هرمز با اشاره به آتش کشیدن نوزاد فلسطینی توسط رژیم غاصب اسرائیل گفت:در نسل کشی و جنایت های غیر انسانی مسئله دین مطرح نیست و این جنایت از منظر انسانیت محکوم است.

 

وی اظهار کرد:به آتش زدن یک نوزاد حرکتی زشت و زننده است که این اقدام حتی از سوی جوامع یهودی در اقصی نقاط دنیا نیز محکوم شده است.

 

افراز با بیان اینکه اقدامات مدعیان حقوق بشر با شعارهایشان دوگانگی دارد، افزود:حمایت های سازمان حقوق بشر از جنایتکاران بر حق جویان و مدافعان انسانیت پوشیده نیست.

 

امام جمعه اهل سنت سیریک تصریح کرد: هدف اسرائیل از جنایت و حملات تروریستی تحقیرو تصرف سرزمین مسلمانان است لذا جامعه اهل سنت هرمزگان با محکوم کردن اقدامات تروریستی اسرائیل خواستار برخورد جوامع بین الملل با جنایت های اسرائیل شد.

اسرائیل در صدد نابودی جهان اسلام است

 

محمد صدیق بهجت، امام جمعه اهل سنت بندرلنگه در گفتگو با هرمز انگیزه صهیونیست را از به شهادت رساندن مسلمانان فلسطینی را جنگ با دنیای اسلام دانست و گفت:دشمنی اسرائیل با دین اسلام به مسئله فلسطین محدود نمی شود و در صدد نابودی اسلام در دنیا و هراس در بین مسلمانان هستند.

 

وی با بیان اینکه اسرائیل دین تحریف شده یهودیت را ملاک برتری در دنیا می داند، اظهار کرد:مسلمانان با یکپارچگی و چنگ زدن به قرآن توطئه های دشمنان را نقش بر آب کنند.

 

بهجت تاکید کرد:تنها راه موفقیت مسلمانان در برابر دشمنان اسلام وحدت و همراهی با رهبر جهان اسلام حضرت آیت الله خامنه ای(مدظله العالی) است.

 

 اتحاد مسلمانان را راهکار مقابله با دشمنان اسلام است

 

محمد عقیل شیهک زهی، امام جمعه اهل سنت جاسک در گفتگو با خبرنگار هرمز اظهار کرد:یهود دشمن قسم خورده مسلمانان است و با جنایات غیر انسانی درصدد نابودی اسلام است.

 

وی اتحاد مسلمانان را راهکار مقابله با دشمنان اسلام دانست و افزود: بزرگان و علمای اسلام با تبعیت از رهبر معظم انقلاب( مدظله العالی) جهان اسلام را متحد کنند و به مقابله با دشمنی یهود بپردازند.

 

شیهک زهی تصریح کرد:جامعه اهل سنت و  تشیع هرمزگان با اتحاد وهمدلی همگام با جامعه جهانی اقدام تروریستی اسرائیل و به آتش زدن نوزاد فلسطینی را محکوم می کند و خواستار مقابله با تروریست است.

 

 

انتهای پیام/

بر چسب ها: , ,
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

سلام نشر خبر http://amoozeshnet.ir/fa/123/%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C / / /