چهارشنبه, 7 آبان , 1399
9:50:24 - سه‌شنبه 24 دسامبر 2013
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اظهارنظر قابل تامل استاندار هرمزگان پیرامون نحوه تامین یارانه نقدی آذرماه
استاندار هرمزگان در سخنانی قابل تامل توضیحاتی را پیرامون نحوه تامین اعتبار مورد نیاز برای این امر در آذرماه ارائه داد.   جاسم جادری یکشنبه‌شب در جمع مدیران مسئول روزنامه‌ها و مسئولان خبرگزار‌ی‌ها در استان هرمزگان با بیان اینکه دولت در شرایط سختی قرار دارد و وارث مشکلاتی عمیق و عدیده است، اظهار کرد: دست دولت […]

استاندار هرمزگان در سخنانی قابل تامل توضیحاتی را پیرامون نحوه تامین اعتبار مورد نیاز برای این امر در آذرماه ارائه داد.

 

جاسم جادری یکشنبه‌شب در جمع مدیران مسئول روزنامه‌ها و مسئولان خبرگزار‌ی‌ها در استان هرمزگان با بیان اینکه دولت در شرایط سختی قرار دارد و وارث مشکلاتی عمیق و عدیده است، اظهار کرد: دست دولت در این شرایط خالی است و وضعیت به نحوی است که دولت حتی برای تامین یارانه نیز در هر ماه به مشکل برمی‌خورد.

به گفته وی، وضعیت به حدی نامناسب است که حتی اگر یکی از بدهکاران در روزهای گذشته بدهی خود را به دولت پرداخت نمی‌کرد، دولت نمی‌توانست یارانه این ماه مردم و حقوق کارمندان را به حساب آنها واریز کند.

استاندار هرمزگان با بیان اینکه تعبیر وی به این شکل از اجرای طرح هدفمندی یارانه‌ها، «هدرمندی» است، اضافه کرد: این درست نیست دولت وارث مشکلاتی باشد که یکی از بزرگترین دغدغه‌هایش تامین و پرداخت یارانه باشد.

وی با بیان اینکه وضع کنونی دولت مصداق مَثَل «جیب خالی و پز عالیست»، ادامه داد: این شرایط در حالی برای کشور رقم خورده است که اغلب کشورهای در شرایط بهبود وضعیت اقتصادی دنیا در حال ساختن و توسعه بیش از پیش خود هستند و ما باید برای تامین یارانه ماهانه دغدغه داشته باشیم.

منبع:فارس

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

سلام نشر خبر http://amoozeshnet.ir/fa/123/%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C / / /