خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
94/08/28 07:46
شناسه خبر : 75205

اعلان نارضایتی مردم از شرکت ایرانسل با طومار امضا

مردم شهرستان بستک طومار امضایی را برای رفع مشکلات اوپراتور ایرانسل در این شهرستان تقدیم این شرکت کردند . به گزارش خبرنگار پايگاه خبري جهانگيريه بستك ،مردم شهرستان بستک با امضای طوماری و  تایید شورای شهر بستک اعتراض خود را نسبت به پوشش شبکه این اپراتور اعلان داشتند .   در این نامه به اختلالات آنتن […] ...

مردم شهرستان بستک طومار امضایی را برای رفع مشکلات اوپراتور ایرانسل در این شهرستان تقدیم این شرکت کردند .

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري جهانگيريه بستك ،مردم شهرستان بستک با امضای طوماری و  تایید شورای شهر بستک اعتراض خود را نسبت به پوشش شبکه این اپراتور اعلان داشتند .

 

در این نامه به اختلالات آنتن دهی و اشغال مکالمه و همچنین عدم پوشش اینترنت 3G و 4G در این شهرستان اشاره شده است .

 

این نکته حائز اهمیت است در شهرهای مجاور شهرستان بستک مانند بندر کنگ،خمیر و لارستان پوشش مطلوب اینترنت 3G و 4G وجود دارد .

 

خبرنگار جهانگیریه طی گفتگویی با اهالی شهر بستک علت این نارضایتی را جویا شد ، بسیاری از مردم حتی از انتن دهی و قطعی در هنگام مکالمه گله مند بودند .

 

یکی از شهروندان بستک گفت : بسیاری از مواقع بخصوص هنگام بارندگی ها پوشش شبکه قطع می شود .

 

یکی از بازاریان شهر بستک طی مصاحبه ای با خبرنگار جهانگیریه گفت: اینترنت شهر ما بسیار محدود است به گونه ای که می توان گفت سیم کارت های ایرانسل اصلا اینترنتی را پوشش نمی دهند.

 

یکی دیگر از شهروندان گفت : در ابتدای امر خط دهی سیم کارت ایرانسل خوب بود اما در حال حاضر اصلا رضایت بخش نیست ، وقتی ما با این سیم کارت در حال مکالمه می باشیم هر لحظه احتمال قطی آن را می دهیم و باید دوبار تماس بگیریم ، گاهی در هنگام تماس مدت زیادی باید منتظر بمانیم تا تماس برقرار شود و بوق بخورد .

 

مردم پس از امضای این طومار آن را به یکی از نمایندگی های ایرانسل در شهر سپردند تا به گوش مقامات مسئول برساند و پیگیر این موضوع باشد ، یک نسخه از آن را هم مستقیم به شرکت ایرانسل ارسال نمودند ، عکس های این طومار در شبکه مجازی در حال انتشار بین کاربران است .

 

لازم به ذکر است اولین دکل ایرانسل در این شهرستان در سال 1387 نصب شده است .

 

IMG-20151117-WA0001 IMG-20151117-WA0002 IMG-20151117-WA0003

انتهای پیام/