چهارشنبه, 9 مهر , 1399
11:27:01 - سه شنبه 1 دی 1394
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اقشار مختلف جامعه حق دارند ازسلامت انتخابات و آینده خود مطمئن باشند
فرماندار بستک گفت: همه ما وظیفه داریم اوامر مقام معظم رهبری در خصوص حق الناس بودن آرای مردم را محقق وبستر های لازم برای برگزاری یک انتخابات شکوهمند و سالم را فراهم نمائیم.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري جهانگيريه بستك، میرمرسل ایزدی پور فرماندار شهرستان بستک طی گفتگویی با اشاره به فرارسیدن هفته وحدت اظهار داشت: پیام هفته وحدت این است که با اتحاد و ذهن هوشیار، در سایه دستورات پیامبر خدا، مجال از تفرقه افکنی بیگانگان بگیریم و در سایه قرآن کریم و سنت و سیره رسول اکرم (ص) وحدت و یکرنگی خود را حفظ کنیم.

فرماندار بستک با تاکید بر هر چه باشکوه تر برگزار نمودن برنامه های هفته وحدت در شهرستان افزود: بحمدالله در شهرستان بستک جلوه ي باشكوه وحدت و يكپارچگي بين مردم این دیار به وضوح مشهود است و همگی تحت لوای پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران با صلح و آرامش در کنار یکدیگر زندگی می کنند.
رئیس شورای اداری شهرستان بستک تاکید کرد: همه ما وظیفه داریم اوامر مقام معظم رهبری در خصوص حق الناس بودن آرای مردم را محقق وبستر های لازم برای برگزاری یک انتخابات شکوهمند و سالم را فراهم نمائیم.
وی تاکید کرد: مجریان و دست اندرکاران برگزاری انتخابات در شهرستان نیز باید با رعایت اصل بی طرفی و پرهیز از جانبداری از فرد یا گروه خاصی، بستر مشارکت آگاهانه و گسترده مردم در انتخابات هفتم اسفندماه را فراهم نمایند.
نماینده عالی دولت در شهرستان بستک تصریح نمود: امیدواریم در سال 94 با همدلی و همزبانی همچون گذشته انتخاباتی پرشور و مثال زدنی در بستک برگزار شود و برگ زرین در این شهرستان رقم بخورد.
ایزدی پور با بیان اینکه با تلاش دولت جلوه هایی از همدلی در حوزه هایی همچون دیپلماسی و مذکرات هسته ای محقق شده است افزود: مشارکت و حضور گسترده مردم در انتخابات هفتم اسفند ماه امسال نیز می تواند جلوه ای دیگر از این مهم را به اثبات برساند.
وی با بیان اینکه اقشار مختلف جامعه حق دارند ازسلامت انتخابات و سرنوشت آینده خود مطمئن باشند اظهار داشت: سیاست دولت یازدهم در فرایند انتخابات حفظ و صیانت از حقوق و آراء ملت است که مجریان و دست اندرکاران انتخابات در شهرستان بستک نیز با رعایت قانون و اصل بی طرفی از آرای مردم صیانت کنند.
انتهای پیام/
 

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

سلام نشر خبر http://amoozeshnet.ir/fa/123/%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C / / /