دوشنبه, 5 خرداد , 1399
11:33:58 - پنج شنبه 5 شهر 1394
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
امام رضا(ع) الگوی استکبار ستیزی است/حرکت های آزادی بخش جهان از رهنمود های ائمه الگو می گیرد
امام جمعه اهل سنت سورو بندرعباس با بیان اینکه ملت ایران باید در مسائل سیاسی و اعتقادی حرکت های سیاسی ائمه را مد نظر قرار دهند،افزود:حرکت های آزادی بخش جهان باید از رهنمود های ائمه و رهبر ملت الگو می گیرد. به گزارش پايگاه خبري جهانگيريه به نقل از هرمز ، شیخ محمدصدیق فهیمی،امام جمعه اهل […]

امام جمعه اهل سنت سورو بندرعباس با بیان اینکه ملت ایران باید در مسائل سیاسی و اعتقادی حرکت های سیاسی ائمه را مد نظر قرار دهند،افزود:حرکت های آزادی بخش جهان باید از رهنمود های ائمه و رهبر ملت الگو می گیرد.

به گزارش پايگاه خبري جهانگيريه به نقل از هرمز ،

شیخ محمدصدیق فهیمی،امام جمعه اهل سنت سورو بندرعباس در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمز با اشاره به ولادت پربرکت امام رضا(ع) گفت: امام رضا)ع) در زمان حیاتشان مبارزات چشم گیری در عرصه های مختلف با مخالفان اسلام داشتند و از به انحراف کشیدن افکار و عقاید اسلامی توسط دشمنان دین ممانعت کردند.

وی با بیان اینکه روشنکفری امام مانع از آن شد که خط فکری دشمنان و مخالفان دین به ثمر برسد، افزود: امام با جدیت و حق طلبی مانع از به انحراف کشیدن اسلام توسط افراد حکام زمان که درصدد بهره برداری از شخصیت امام بودند، شد و این مبارزات شهادت امام را به همراه داشت.

فهیمی با اشاره به وجود برپرکت امام رضا(ع) در کشور و الگو گیری از روش این امام افزود:با رهنمودهای امام راحل و رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی) باید ملت ایران در مسائل سیاسی و اعتقادی حرکت های سیاسی ائمه را مد نظر قرار دهند.

امام جمعه اهل سنت سورو بندرعباس با بیان اینکه عمده فعالیت امامان در زمینه سیاسی بود، خاطر نشان کرد: اصل اعتقاد اسلامی، مبارزه با مستکبرین است و حرکت کربلا و امام علی(ع) نمونه بارز اقدامات ائمه در زمینه سیاست است لذا حرکت های آزادی بخش جهان از  رهنمون های ائمه و رهبر ملت الگو می گیرد نوید و مخالفت با استکبار و ستمکاران مد نظر قرار گیرد.

انتهای پیام/م

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

سلام نشر خبر http://amoozeshnet.ir/fa/123/%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C / / /