پنج شنبه, 21 فروردین , 1399
22:20:23 - دوشنبه 21 بهم 1392
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
انقلاب اسلامی موجب رفع تهدید ازملت ایران شد
 نماینده مردم شهرهای غرب هرمزگان در مجلس شورای اسلامی گفت: انقلاب اسلامی و ایستادگی و مقاومت 35 ساله موجب شده تا هیچ قدرتی توان تحکم، زورگویی و تهدید مردم را نداشته باشد.   به گزارش خبرنگار جهانگیریه و به نقل از ایرنا احمد جباری دوشنبه در گفت وگو با خبرنگاران اظهار کرد: شاهدیم که دولتمردان […]

 نماینده مردم شهرهای غرب هرمزگان در مجلس شورای اسلامی گفت: انقلاب اسلامی و ایستادگی و مقاومت 35 ساله موجب شده تا هیچ قدرتی توان تحکم، زورگویی و تهدید مردم را نداشته باشد.

 

به گزارش خبرنگار جهانگیریه و به نقل از ایرنا احمد جباری دوشنبه در گفت وگو با خبرنگاران اظهار کرد: شاهدیم که دولتمردان با پشتیبانی مردم انقلابی ایران با اقتدار و صلابت مطالبات حقیقی این ملت را پیگیری می کنند.

نماینده مردم بندرلنگه، بستک و پارسیان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: خون های بسیاری در طول این سالها برای حفظ دستاوردهای انقلاب نثار راه بلند امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی و آرمان های انقلاب شده و باید به نحو موثری نسبت به انتقال این ارزش ها به نسل جوان جامعه اقدام کرد.

این نماینده مجلس انتقال هنرمندانه ارزش های انقلابی و اعتقادی را قوام بخش حرکت نظام در دهه چهارم آن دانست و اظهار کرد: رسیدن به عدالت و پیشرفت واقعی در نظام جمهوری اسلامی تنها با اتکای به روحیه جهادی و اهتمام همه مردم و مسوولان در کنار هم امکان پذیر است.

جباری بر ضرورت تلاش برای توسعه و پیشرفت همه جانبه کشور تاکید کرد و گفت: باید همه با هوشمندی و تبعیت از فرمان های رهبر معظم انقلاب و درک لازم و هوشمندانه از شرایط فعلی برای کمک به این عرصه گام برداریم و قدردان این نعمت بزرگ باشیم.

وی بیان کرد : امسال نیز مردم مسلمان شیعه و اهل سنت استان هرمزگان پا به پای دیگر مردم ایران با وحدت کلمه و حضور پرشماردر راهپیمایی یوم الله 22بهمن شرکت می کنند.ک/3

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

سلام نشر خبر http://amoozeshnet.ir/fa/123/%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C / / /