خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
92/11/21 22:20
شناسه خبر : 39031

انقلاب اسلامی موجب رفع تهدید ازملت ایران شد

 نماینده مردم شهرهای غرب هرمزگان در مجلس شورای اسلامی گفت: انقلاب اسلامی و ایستادگی و مقاومت 35 ساله موجب شده تا هیچ قدرتی توان تحکم، زورگویی و تهدید مردم را نداشته باشد.   به گزارش خبرنگار جهانگیریه و به نقل از ایرنا احمد جباری دوشنبه در گفت وگو با خبرنگاران اظهار کرد: شاهدیم که دولتمردان […] ...

 نماینده مردم شهرهای غرب هرمزگان در مجلس شورای اسلامی گفت: انقلاب اسلامی و ایستادگی و مقاومت 35 ساله موجب شده تا هیچ قدرتی توان تحکم، زورگویی و تهدید مردم را نداشته باشد.

 

به گزارش خبرنگار جهانگیریه و به نقل از ایرنا احمد جباری دوشنبه در گفت وگو با خبرنگاران اظهار کرد: شاهدیم که دولتمردان با پشتیبانی مردم انقلابی ایران با اقتدار و صلابت مطالبات حقیقی این ملت را پیگیری می کنند.

نماینده مردم بندرلنگه، بستک و پارسیان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: خون های بسیاری در طول این سالها برای حفظ دستاوردهای انقلاب نثار راه بلند امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی و آرمان های انقلاب شده و باید به نحو موثری نسبت به انتقال این ارزش ها به نسل جوان جامعه اقدام کرد.

این نماینده مجلس انتقال هنرمندانه ارزش های انقلابی و اعتقادی را قوام بخش حرکت نظام در دهه چهارم آن دانست و اظهار کرد: رسیدن به عدالت و پیشرفت واقعی در نظام جمهوری اسلامی تنها با اتکای به روحیه جهادی و اهتمام همه مردم و مسوولان در کنار هم امکان پذیر است.

جباری بر ضرورت تلاش برای توسعه و پیشرفت همه جانبه کشور تاکید کرد و گفت: باید همه با هوشمندی و تبعیت از فرمان های رهبر معظم انقلاب و درک لازم و هوشمندانه از شرایط فعلی برای کمک به این عرصه گام برداریم و قدردان این نعمت بزرگ باشیم.

وی بیان کرد : امسال نیز مردم مسلمان شیعه و اهل سنت استان هرمزگان پا به پای دیگر مردم ایران با وحدت کلمه و حضور پرشماردر راهپیمایی یوم الله 22بهمن شرکت می کنند.ک/3