جمعه, 22 آذر , 1398
12:49:44 - سه شنبه 3 آذر 1394
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اولین ستاد امر به معروف و نهی از منکر در جامعه تولید کنندگان شهرستان بستک تشکیل شد
پس از تشکیل ستاد امر به معروف و نهی از منکر جامعه کار و تولید و تعاونگران توسط اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی بستک، اولین جلسه این ستاد در محل دفتر امام جمعه شهرستان بستک برگزار شد. به گزارش خبرنگار پايگاه خبري جهانگيريه ، بهرام فولادچنگ طی گفتگویی با خبرنگار جهانگیریه گفت: پس از […]

پس از تشکیل ستاد امر به معروف و نهی از منکر جامعه کار و تولید و تعاونگران توسط اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی بستک، اولین جلسه این ستاد در محل دفتر امام جمعه شهرستان بستک برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري جهانگيريه ، بهرام فولادچنگ طی گفتگویی با خبرنگار جهانگیریه گفت: پس از تشکیل ستاد امر به معروف و نهی از منکر تعاونگران و جامعه کار و تولید شهرستان بر آن شدیم تا اولین جلسه این ستاد را در خدمت امام جمعه معزز شهرستان باشیم تا بتوانیم از رهنمودها و نصایح حکیمانه ایشان بهره مند گردیم.
فولاد چنگ تکثیر بروشور و بسته های فرهنگی با موضوع عفاف و حجاب، ترویج فرهنگ نماز، توسعه فرهنگ کار، پرهیز از غیبت و … و همچنین برگزاری مسابقات قرآن و کتابخانی و انتخاب رابطین فرهنگی کارگاه های فعال سطح شهرستان را از اهم اقدامات فرهنگی اداره در سالجاری برشمرد.
حجت الاسلام والمسلمین قائدی، امام جمعه شهرستان بستک نیز طی گفتگویی در این خصوص با اشاره به آیات 19 تا 22 سوره فاطر، بصیرت را مرز بین آگاهی و نادانی دانست و به جمع حاضر توصیه کرد تا برای اصلاح خود و دیگران تلاش کنند.
قائدی با اشاره به وظایف خطیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر بر تلاش همه جانبه اعضای این ستاد جهت ایجاد و توسعه اعتماد بین جامعه مخاطب با اعضای ستاد، نظام اسلامی، ارزش های اسلامی و مسئولین نظام تاکید کرد و خاطر نشان ساخت افزایش اعتماد بین مردم و مسئولین از طریق اقدامات فرهنگی و گفتگو قابل دستیابی است. وی در این زمینه هرگونه اقدام فیزیکی و بداخلاقی را اکیداً نکوهش کرد و گفت این ستاد باید با صعه صدر، عطوفت و رفعت اسلامی با مسائل برخورد کند.
لازم به ذکر است آرش بستکی از کارکنان اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان بستک به عنوان رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر جامعه کار و تولید و تعانگران این شهرستان منصوب گردید.

 

انتهای پیام/

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

سلام نشر خبر http://amoozeshnet.ir/fa/123/%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C / / /