شنبه, 3 اسفند , 1398
8:19:57 - یکشنبه 5 مهر 1394
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ایدئولوژی گردشگري در کشور ما براساس ارزشهای فرهنگی مي باشد
سرپرست اداره میراث فرهنگی صنایع دستی وگردشگری شهرستان بستک گفت : توسعه صنعت گردشگری با تلاش فراگیر مردم و مسئولين محقق می شود . به گزارش پايگاه اطلاع رساني جهانگيريه ، ماشا الله خنجی سرپرست اداره میراث فرهنگی صنایع دستی وگردشگری شهرستان بستک طي گفتگويي به خبرنگار جهانگيريه ضمن تبریک روز جهانگردی و گردشگری گفت : امیدوارم مسئولين […]

سرپرست اداره میراث فرهنگی صنایع دستی وگردشگری شهرستان بستک گفت : توسعه صنعت گردشگری با تلاش فراگیر مردم و مسئولين محقق می شود .

به گزارش پايگاه اطلاع رساني جهانگيريه ، ماشا الله خنجی سرپرست اداره میراث فرهنگی صنایع دستی وگردشگری شهرستان بستک طي گفتگويي به خبرنگار جهانگيريه ضمن تبریک روز جهانگردی و گردشگری گفت : امیدوارم مسئولين و مردم شهرستان بستك با تلاش و همدلي این شهرستان فرهنگی را به کانون توجهات گردشگری داخلی و خارجی تبدیل کنند وما همواره درکنار مردم خواهیم بود و برای رسیدن به اهداف متعالی گردشگری تلاش خواهیم کرد.

وی خاطر نشان کرد : امروز صنعت گردشگری  با کار علمی حساب شده به یکی از پر درآمد ترین صنعت ها تبدیل شده است و کشورهای مختلف براساس مزیتها ی خود وارائه پیشنهادهای جذاب برای گردشگران توانسته اند توجه گردشگران رابه کشور خود معطوف کنند .

وی افزود : کشورها وشهر های مختلف دنیا هرکدام براساس مزیتهای خاص خود در جذب گردشگر اقدام می کنند واخیرا جذب گردشگران جهت درمان به این صنعت اضافه شده است ، جذب گردشگري در کشور ما براساس ایدئولوژی ارزشهای فرهنگی صورت می پذیرد درحالی که بسیاری از کشورها ارزشهای اخلاقی و فرهنگی ما را در تضاد با ایدئولوژی خود قلمداد می کنند واهداف خود را در کشورهای با ایدئولوژی مورد قبول خود جستجو می کنند اما کشور ما آنقدر جاذبه دارد که بتواند در همه زمینه های فرهنگی تاریخی اجتماعی و مذهبی گردشگران را از سراسر دنیا جذب کند .

وی گفت : با برنامه ریزی دقیق وهمکاری تمام دستگاه های اجرایی استان وشهرستان مي توان تمام تفرجگاه های طبیعی را به گردشگران داخلی وخارجی نشان داد و با توجه به جذابیت وتنوع در آثار و جاذبه های فرهنگی ، ملی و تاریخی استان وشهرستان که برگرفته ازتنوع قومیتها ، تنوع پوشش و گویشهای محلی ، موسیقی واماکن بکر ودست نخورده قابلیت جذب بالای گردشگر از سراسر جهان را دارد .

وی تاکید کرد : توسعه صنعت گردشگری فرهنگی با توجه به اینکه اشتغال ایجاد می کند می تواند جلوي بسیاری از آسیبها ی اجتماعی را بگیرد وفرهنگ جامعه رابه عنوان یک رسانه بسیار قوی به تمام نقاط دنیا صادر کند .

ماشاالله خنجي گفت : تا کنون بخشهايی از صنعت گردشگری شهرستان به بخش خصوصی واگذارشده که موفقیت خوبی برای شهرستان محسوب می شود واين اداره آمادگی دارد چنا نچه سرمایه گذاران دراین صنعت ورود کنند همکاری لازم را با آنها داشته باشد تا شهرستان از مزیت این توسعه بهره مند شود وبرنامه امسال روز جهانگردی و گردشگری شهرستان بستک دیدار با امام جمعه و فرماندار محترم و همچنين برگزاری مسابقات ورزشی ، بليط رایگان مجتمع آب درمانی شفا تدوریه ، ایستگاه صلواتی و پاکسازی روستای گردشگری فاریاب سنگویه ، نصب پلاکارد وافتتاح سفره خانه سنتی  احمد فتویه مي باشد كه امید واریم درسالی که از طرف مقام معظم رهبری به سال دولت وملت همدلی وهمزبانی نامگذاری شده است این شعار در بحث توسعه صنعت گردشگری تحقق یابد.

انتهاي پيام/

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

سلام نشر خبر http://amoozeshnet.ir/fa/123/%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C / / /