سه شنبه, 8 مهر , 1399
11:47:10 - جمعه 6 ارد 1392
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بازدید شهردار و اعضای شورای شهر و پرسنل شهرداری بندر سیریك از شهر بستك
در اقدامی در خور توجه و قابل ستایش شهردار محترم شهرستان بندر سیریک جناب آقای سعدینی ، اعضای محترم شورای اسلامی شهر سیریک و پرسنل خدوم شهرداری از شهر بستک بازدید نمودند. به گزارش جهانگیریه ، در این بازدید از پروژه های عمرانی شهر ، پروژه های سرمایه گذاری ، برنامه های خدماتی ، دوایر […]

در اقدامی در خور توجه و قابل ستایش شهردار محترم شهرستان بندر سیریک جناب آقای سعدینی ، اعضای محترم شورای اسلامی شهر سیریک و پرسنل خدوم شهرداری از شهر بستک بازدید نمودند.

به گزارش جهانگیریه ، در این بازدید از پروژه های عمرانی شهر ، پروژه های سرمایه گذاری ، برنامه های خدماتی ، دوایر داخلی نیز بازدید و تبادل نظرات و تجربیات صورت گرفت .

در نشست مشترک فی ما بین شهرداری و اعضای محترم شوراهای اسلامی شهرهای بستک و سیریک و پرسنل محترم دو مجموعه شهرداری که با حضور جناب آقای مشتاق زاده فرماندار محترم صورت گرفت شهردار بستک جناب آقای مهندس جلالی گزارش مبسوطی از فعالیت های عمران شهری و خدمات شهری را ارائه نمودند .

 اعضای محترم شورای اسلامی شهر بستک نیز ضمن عرض خیر مقدم به اعضای شورای شهر و شهردار و پرسنل شهرداری بندر سیریک از حضورشان در شهر بستک تقدیر و تشکر نموده و گزارشی از روند فعالیت های شورای دور سوم را نیز ارائه نمودند .

به گزارش خبرنگار جهانگیریه ، شهردار شهرستان سیریک نیز گزارشی از شهرستان  بندر سیریک ، جایگاه آن در استان و اقدام های اجرایی را به سمع و نظر حضار محترم رساندند.

در پایان جلسه آقای مشتاق زاده فرماندار محترم شهرستان بستک ضمن عرض خیر مقدم و تشکر از حضور شهردار ، شورای محترم شهر و پرسنل شهرداری بندر سیریک در شهر بستک و شهر جناح تشکر نمودند و این حرکت را گامی به سمت شناسایی راهکار و رفع نواقص و تبادل نظرات دانستند ، همچنین   از میزبانی شهرداری بستک و جناح در این همایش تشکر کردند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

سلام نشر خبر http://amoozeshnet.ir/fa/123/%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C / / /