چهارشنبه, 3 بهمن , 1397
22:52:03 - دوشنبه 21 دی 1394
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
باقریان: آقای مظلومی نباید در مورد محرم اظهارنظر کند
اصغر باقریان مدیرعامل سپاهان گفت: به نظر می‌رسد که مربی استقلال اصول حرفه‌ای را فراموش کرده که در مورد بازیکن سپاهان صحبت می‌کند.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري جهانگيريه ، باقریان به خبرنگار “ورزش سه”، گفت: از نظر باشگاه سپاهان چند روز است پرونده رسول نویدکیا بسته‌شده است. نویدکیا با باشگاه سپاهان قرارداد دارد و ما رضایت‌نامه هیچ بازیکنی را صادر نمی‌کنیم.

سپاهان متولی کمبودهای دیگر تیم‌ها نیست

 شما از من سؤال کردید که آیا این خواسته آقای استیماچ بوده که تیم را حذف کنیم یا تصمیم‌گیری باشگاه است. در این مورد باید بگویم که این طبیعی است که هر باشگاهی تیم را بر اساس نیازش می‌بندد و آن را حفظ و تقویت می‌کند. ما که متولی آن نیستیم که تیم‌های دیگر چه کمبودهایی دارند!

مظلومی نمی‌بایست در مورد نویدکیا صحبت کند

* آقای مظلومی در گفتگویی امروز عنوان کرده که دل اش با سپاهان نیست و بهتر است به استقلال بیاید، نظر شما در این مورد چیست ؟

 باقریان: من نمی‌دانم شیوه ارتباطات عوض‌شده یا مساله دیگری است. هر کسی باید حد ارتباطش را حفظ کند. متاسفانه بعضی مسائل در فوتبال ما کمرنگ شده است. به نظر من این اصلاً کاری درستی نیست که مربی یک تیم در مورد بازیکنی که با تیم دیگری قرارداد دارد، صحبت کند! خیلی از بازیکن‌های لیگ دوست دارند در سپاهان بازی کنند ولی ما به خودمان اجازه نمی‌دهیم در مورد آنها صحبت کنیم.

نویدکیا تحت‌فشار گفته دوست ندارد در سپاهان بماند

*امروز رسول نویدکیا در مصاحبه‌ای گفته است «در سپاهان راحت نیستم و دوست دارم بروم. باشگاه سپاهان به خاطر لجبازی رضایت‌نامه‌ام را نمی‌دهند» نظر شما در این مورد چیست؟

 باقریان: ما با توجه به شناختی که از رسول نویدکیا داریم در مورد او قضاوت می‌کنیم. بازیکن ممکن است تحت‌فشار و بعد از تماس‌های مکرر مطبوعات حرفی بزند و خبرنگارها هم آن حرف را پررنگ کنند. باشگاه سپاهان با خود نویدکیا صحبت کرده و این بازیکن را متقاعد کرده که تیم به او نیاز دارد. خود رسول هم پذیرفته است که در سپاهان بماند. چند روزی هم هست که در تمرینات به صورت فعال حاضر می‌شود. از نظر باشگاه سپاهان پرونده انتقال رسول نویدکیا بسته و تمام شده است.

محرم اظهارنظر فنی کرده است

 محرم نویدکیا در مورد انتقال برادرش گفته اگر او به استقلال برود این تیم قهرمان می‌شود، نظر شما در مورد این اظهارنظر چیست؟

 باقریان: به نظر من محرم نظر کارشناسی‌اش را گفته است. ما در وضعیتی هستیم که به عنوان نماینده ایران باید تقویت شویم. من یک سؤال دارم اینکه آیا استقلال حاضر است 4 نفر از بازیکنانش را در اختیار ما بگذارد؟! پاسخ مسلماً منفی است. چون هیچ تیم نمی‌خواهد که بازیکنانش را از دست بدهد.

من از کلیه باشگاه‌های کشور و مسوولین می‌خواهم که به سپاهان، تراکتور و ذوب‌آهن به عنوان نمایندگان ایران در آسیا کمک کنند و در جهت تقویت  آنها گام بردارند. فکر می‌کنم چون این تیم‌ها مثل تیم ملی نماینده ایران هستند باید همه اهالی فوتبال به این تیم‌ها کمک کنند و اجازه دهیم که آنها در آرامش به کار خودشان ادامه دهند. ورود به مسائلی مثل انتقال بازیکنان باعث به وجود آمدن مشکلات در تیم می‌شود. اصول حرفه‌ای گری می‌گوید وقتی تیم‌های حاضر در رقابت‌های آسیا از اهرم‌های فشار دیگری برخوردار هستند ما به تیم‌های داخلی خودمان کمک کنیم که در این رقابت‌ها پرقدرت ظاهر شوند.

 

انتهای پیام/

بر چسب ها: , ,
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

سلام نشر خبر http://amoozeshnet.ir/fa/123/%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C / / /