دوشنبه, 7 مهر , 1399
10:23:38 - سه شنبه 22 دی 1394
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دهیاران از ورود به تبلیغات انتخاباتی خودداری کنند
فرماندار بستک گفت: دهیاران باید با رعایت اصل بی طرفی، زمینه حضور پرشور و حداکثری آحاد مردم را فراهم کنند.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري جهانگيريه، میرمرسل ایزدی پور فرماندار بستک طی گفتگویی اظهار داشت: دهیاران باید با رعایت اصل بی طرفی، زمینه حضور پرشور و حداکثری آحاد مردم را فراهم کنند.
وی تاکید کرد: دهیاران و شوراهای اسلامی حق ندارند در جریان انتخابات، له یا علیه هیچ کاندیدایی تبلیغات کنند بلکه ما وظیفه داریم شرایطی را فراهم نمائیم تا مردم در محیطی آرام و به دور از هرگونه مشکلی در پای صندوقهای رأی حضور پیدا کنند.
فرماندار شهرستان بستک با تاکید بر رعایت قانون و مقررات توسط دهیاران و شوراهای اسلامی در روستاها افزود: دهیاران باید به منظور بهبود وضعیت روستاها در زمینه برنامه‌ریزی، نظارت و هماهنگی با دستگاههای اجرائی تلاش کنند و مسائل مربوط به اجرای پروژه های روستا را ‌به بخشداری ها گزارش دهند.
ایزدی پور بیان داشت: خوشبختانه دولت تدبیر و امید در بخش های عمرانی توجه ویژه ای به روستاها دارد که دهیاران باید از این ظرفیت پیش آمده در جهت عمران و آبادانی روستاها تلاش کنند.
نماینده عالی دولت در شهرستان بستک افزود: باتوجه به اعطای قیر یارانه ای توسط دولت یازدهم بایستی شوراها و دهیاران در امر آسفالت معابر و راه های روستایی تلاش جدی تری داشته باشند.
وی با اشاره به در پیش بودن دهه مبارک فجر بر تزئین و فضاسازی روستاها، حضور و مشارکت گسترده روستائیان در راهپیمایی 22 بهمن و برگزاری جشن های انقلاب در روستاها تاکید کرد.
خبرنگار: حق شناس

انتهای پیام/

بر چسب ها: , ,
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

سلام نشر خبر http://amoozeshnet.ir/fa/123/%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C / / /