خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
94/10/22 10:23
شناسه خبر : 76593

دهیاران از ورود به تبلیغات انتخاباتی خودداری کنند

فرماندار بستک گفت: دهیاران باید با رعایت اصل بی طرفی، زمینه حضور پرشور و حداکثری آحاد مردم را فراهم کنند. ...

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري جهانگيريه، میرمرسل ایزدی پور فرماندار بستک طی گفتگویی اظهار داشت: دهیاران باید با رعایت اصل بی طرفی، زمینه حضور پرشور و حداکثری آحاد مردم را فراهم کنند.
وی تاکید کرد: دهیاران و شوراهای اسلامی حق ندارند در جریان انتخابات، له یا علیه هیچ کاندیدایی تبلیغات کنند بلکه ما وظیفه داریم شرایطی را فراهم نمائیم تا مردم در محیطی آرام و به دور از هرگونه مشکلی در پای صندوقهای رأی حضور پیدا کنند.
فرماندار شهرستان بستک با تاکید بر رعایت قانون و مقررات توسط دهیاران و شوراهای اسلامی در روستاها افزود: دهیاران باید به منظور بهبود وضعیت روستاها در زمینه برنامه‌ریزی، نظارت و هماهنگی با دستگاههای اجرائی تلاش کنند و مسائل مربوط به اجرای پروژه های روستا را ‌به بخشداری ها گزارش دهند.
ایزدی پور بیان داشت: خوشبختانه دولت تدبیر و امید در بخش های عمرانی توجه ویژه ای به روستاها دارد که دهیاران باید از این ظرفیت پیش آمده در جهت عمران و آبادانی روستاها تلاش کنند.
نماینده عالی دولت در شهرستان بستک افزود: باتوجه به اعطای قیر یارانه ای توسط دولت یازدهم بایستی شوراها و دهیاران در امر آسفالت معابر و راه های روستایی تلاش جدی تری داشته باشند.
وی با اشاره به در پیش بودن دهه مبارک فجر بر تزئین و فضاسازی روستاها، حضور و مشارکت گسترده روستائیان در راهپیمایی 22 بهمن و برگزاری جشن های انقلاب در روستاها تاکید کرد.
خبرنگار: حق شناس

انتهای پیام/