چهارشنبه, 13 فروردین , 1399
14:58:49 - سه شنبه 22 ارد 1394
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
با هدف افزايش انگيزه مطالعه؛ مسابقه خلاصه نويسي كتاب هر 6 ماه در بستك برگزار مي شود
معاون فرماندار بستك از برگزاري مسابقه خلاصه نويسي كتاب هر 6 ماه جهت افزايش انگيزه مطالعه در شهرستان خبر داد. به گزارش روابط عمومي فرمانداري بستك، محمد احمدي در جلسه انجمن كتابخانه هاي عمومي و نهضت مطالعه مفيد شهرستان اظهار داشت: کتاب و کتابخوانی در جامعه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد كه نیازمند […]

معاون فرماندار بستك از برگزاري مسابقه خلاصه نويسي كتاب هر 6 ماه جهت افزايش انگيزه مطالعه در شهرستان خبر داد.
به گزارش روابط عمومي فرمانداري بستك، محمد احمدي در جلسه انجمن كتابخانه هاي عمومي و نهضت مطالعه مفيد شهرستان اظهار داشت: کتاب و کتابخوانی در جامعه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد كه نیازمند توجه جدی تمامی دستگاههای دولتی به این مقوله است.
وي افزود: گسترش فرهنگ کتاب و کتابخوانی در تقویت نوع تفکر مردم موثر است و هر چه مردم از اندیشه پویاتر برخوردار باشند در شکل دهی به نوع و سبک زندگی خود موفق تر عمل می کنند.
معاون فرماندار بستك افزود: مدیران به ویژه مسئولان فرهنگی بستك بايد در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی در شهرستان، نیازهای حوزه کتاب و کتابخوانی را شناسایی و برای بالفعل کردن و بهره‌جویی بیشتر از آنها برنامه‌ریزی داشته باشند.
مهندس احمدي تاكيد كرد: ادارات و نهادهای متولی برگزاری کلاس‌های اوقات فراغت توجه ویژه‌ای به بحث کتاب و کتابخوانی داشته و در این کلاس‌ها این فرهنگ ارزشی را ترویج دهند.
وي با بيان اينكه بايد بيش از پيش به بحث مهم كتاب و كتابخواني اهميت قائل شد افزود: بردن کتاب به مراکز فرهنگی، اجتماعی و معابر و مکان‌های پر تردد می‌تواند در راستای اشاعه فرهنگ کتاب بسیار موثر واقع شود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

سلام نشر خبر http://amoozeshnet.ir/fa/123/%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C / / /