سه شنبه, 8 مهر , 1399
11:11:32 - سه شنبه 11 تیر 1392
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بخشدار مرکزی بستک:با عوامل گران فروشی در ماه مبارک رمضان برخورد می شود
براساس قوانين جاري درصورتي كه واحدهاي صنفي مواد غذايي را بيشتر از قيمت اعلام شده عرضه كنند با آنان برخورد جدي و قانوني خواهد شد. قنبری در گفتگو با خبرنگار جهانگیریه گفت:هر واحد صنفي ملزم است برچسب قيمت را بر روي همه كالاها نصب كند ودر هنگام فروش مواد غذايي فاكتورمعتبر به مشتری صادركند، درغير […]

براساس قوانين جاري درصورتي كه واحدهاي صنفي مواد غذايي را بيشتر از قيمت اعلام شده عرضه كنند با آنان برخورد جدي و قانوني خواهد شد.

قنبری در گفتگو با خبرنگار جهانگیریه گفت:هر واحد صنفي ملزم است برچسب قيمت را بر روي همه كالاها نصب كند ودر هنگام فروش مواد غذايي فاكتورمعتبر به مشتری صادركند، درغير اين‌صورت براساس قانون با خودداري‌كنندگان از نصب برچسب و عدم ارائه فاكتور برخورد مي‌شود.

وي افزود: درماه مبارك رمضان بخشداری از طریق اداره صنعت ، معدن و تجارت و دهیاری ها و شوراهای اسلامی روستاهاضمن نظارت‌هاي ويژه‌ براي كنترل قيمت ها در صورت مشاهده یا ارائه گزارش از سوی مردم با صنوف متخلف برخورد خواهد کردو درهمین ارتباط از دهیاران و مردم درخواست داریم با دقت بیشتر هر گونه سوء استفاده را از طریق بخشداری و اداره صنعت و معدن و تجارت پیگیری نمایند

عبدالرسول قنبری درباره تدابير نظارتي بخشداری بر قيمت‌هاي اقلام مصرفي مردم در ماه مبارك رمضان تصريح كرد: تشديد بازرسي‌ها، يكي از اقدامات بخشداری و اداره صنعت و معدن و تجارت براي جلوگيري از افزايش قيمت ها و تخلف‌هاست و در اين راستا بازرسین برای كنترل قيمت‌ها به مراكز عرضه كالا اعزام مي شوند.

وی با اشاره به تامین اقلام اساسی مردم توسط اداره صنعت معدن و تجارت افزود،: هیچ گونه احساس نگرانی در مورد تامین کالاها و اجناس مورد نیاز مردم در وجود ندارد و ما در این ارتباط خود را متعهد می دانیم تدابیر لازم را برای تامین وثبیت قیمت ها به خصوص در آستانه ماه رمضان به کار گیریم.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
 1. علی   1392/04/13  

  لطفا نتایج شهر بستک را نیز اعلام نمایید.

  ————————————————————
  باسلام:
  جوابیه مدیریت جهانگیریه ، در این خصوص از بخشدار بخش مرکزی شهرستان بستک اقای قنبری تشکر می نماییم ،چون نتایج را ایشان به سایت جهانگیریه ایمیل نمودند.
  ما خیلی دوست داریم بخشدار محترم بخش جناح هم نتایج را برای ما ارسال نمایند تا انتشار دهیم .

  با تشکر مدیریت پایگاه اطلاع رسانی جهانگیریه بستک


سلام نشر خبر http://amoozeshnet.ir/fa/123/%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C / / /