چهارشنبه, 9 مهر , 1399
10:33:02 - سه شنبه 18 تیر 1392
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بخشدار مرکزی بستک ،رسالت مهم دهیاران زیبا سازی و مقاوم سازی روستاها است
قنبری در گفتگویی گفت ، رسالت مهم دهیاران زیبا سازی و مقاوم سازی روستاها است. عبدالرسول قنبری در گفتگو یی اظهارداشت: وضعيت روستاها به خوبي در حال ساماندهي است.چرا كه نهاد دهياري به عنوان متولي در روستاها فعاليت هاي گسترده اي را با مديريت دهياران در امر عمران وآبادي روستاها انجام مي دهند. وي اضافه […]

قنبری در گفتگویی گفت ، رسالت مهم دهیاران زیبا سازی و مقاوم سازی روستاها است.

654330_4elhoq8d

عبدالرسول قنبری در گفتگو یی اظهارداشت: وضعيت روستاها به خوبي در حال ساماندهي است.چرا كه نهاد دهياري به عنوان متولي در روستاها فعاليت هاي گسترده اي را با مديريت دهياران در امر عمران وآبادي روستاها انجام مي دهند.

وي اضافه كرد :نگاه عادلانه به روستاها سبب محروميت زدايي وارتقاي وضعيت عمران وآبادي روستاها شده است.
عبدالرسول قنبری تصريح كرد :دهياران بايد زيباسازي روستاها را در اولويت برنامه هاي كاري و عمراني خود قرار دهند تا از مهاجرت به شهرها جلوگيري شده و وضعيت زندگي در روستا بهبود يابد.

اين مقام مسئول با تاكيد بر مديريت مناسب دهياران براي ايجاد منابع درآمدي و به كارگيري آن و هم چنين تشكيل و فعاليت گسترده تعاوني ها دهياران را سبب پيشرفت و رشد روستاها دانست و بيان داشت:بايد تعاوني دهياريها با كسب درآمد در راستاي خود كفايي حركت كرده و شعار حمایت از حماسه اقتصادی را با جديت به ثمر رسانند.

وي همچنين با اشاره به ساخت و سازها و خطرات ناشي از وقوع زلزله خاطر نشان كرد:بايد بحث نظارت ومقاوم سازي بناها با جديت دنبال شود و اين آگاهي را به وجود آوريم كه افراد به جاي احداث زير بناي بيشتر و يا توجه به زيبايي ساختمان بر مقاوم سازي و استحكام آن تاكيد كنند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

سلام نشر خبر http://amoozeshnet.ir/fa/123/%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C / / /