خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
94/03/07 12:15
شناسه خبر : 71778

بررسی مشکلات کانون‌های فرهنگی هنری در روستاهای بستک

نشست سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بستک  با حضور جمعی از هنرمندان هنرهای تجسمی، عکاسی، خطاطی، مطبوعات، موسیقی، تئاتر و … برگزار شد. به گزارش جهانگيريه به نقل از پایگاه اطلاع رسانی خانه فرهنگ و هنر استان هرمزگان ،کاظم قاسم زاده سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بستک در نشست با هنرمندان و اعضای شورای […] ...

نشست سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بستک  با حضور جمعی از هنرمندان هنرهای تجسمی، عکاسی، خطاطی، مطبوعات، موسیقی، تئاتر و … برگزار شد.

به گزارش جهانگيريه به نقل از پایگاه اطلاع رسانی خانه فرهنگ و هنر استان هرمزگان ،کاظم قاسم زاده سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بستک در نشست با هنرمندان و اعضای شورای روستای کوخرد گفت: فعالیت های فرهنگی و هنری در روستاها افزایش می یابد.

کاظم قاسم زاده در ادامه یادآور شد: هدف از این نشست ها در روستاها، بسط و گسترش فعالیت های فرهنگی و هنری در مناطق مختلف و حمایت مادی و معنوی از اصحاب و فعالان فرهنگی، هنری، قرآنی و مطبوعاتی با رویکرد تحقق عدالت فرهنگی در کل شهرستان ها می باشد.

وی گفت: وجود ظرفیت های غنی فرهنـگی و هنـری و لزوم ایجاد شرایط و بستر مناسب برای کشف استعدادها می طلبد همکاری این اداره با سایر نهاد ها، شوراها و هنرمندان افزایش یابد.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بستک خاطر نشان کرد : پیگیری های لازم در خصوص احداث فرهنگسرای روستایی،خانه فرهنگ،راه اندازی کانون های فرهنگی هنری مساجد، مؤسسات قرآنی و همچنین شب های فرهنگی کوخرد در بستک با حمایت خیرین صورت پذیرد.

 

انتهاي پيام/س