سه شنبه, 8 مهر , 1399
16:05:10 - چهارشنبه 15 خرد 1392
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برگزاری مراسم ویژه رحلت حضرت امام خمینی (ره) در مسجد جامع شهر بستک/گله مندی حاج اقا منصوری امام جمعه شهرستان بستک از عدم حضور بعضی از مسئولین در مراسمات ملی
مراسم ویژه  رحلت بنیانگذار جمهوری اسلامی  حضرت امام خمینی (ره) با حضور جمعی از مسئولین و نیرو های نظامی و انتظامی در مسجد جامع شهر بستک برگزار گردید. به گزارش جهانگیریه ، در این مراسم که با حضور حاج اقا منصوری امام جمعه شهرستان بستک ،معاون فرماندار بستک ، سروان جمشیدی جانشین  سپاه بستک  ،قنبری […]

مراسم ویژه  رحلت بنیانگذار جمهوری اسلامی  حضرت امام خمینی (ره) با حضور جمعی از مسئولین و نیرو های نظامی و انتظامی در مسجد جامع شهر بستک برگزار گردید.

به گزارش جهانگیریه ، در این مراسم که با حضور حاج اقا منصوری امام جمعه شهرستان بستک ،معاون فرماندار بستک ، سروان جمشیدی جانشین  سپاه بستک  ،قنبری بخشدار بخش مرکزی و جمعی از مسئوولین و نیرو های نظامی و انتظامی  شهرستان بستک  برگزار شد ، حاج آقا  حسینی نژاد  در خصوص زندگی نامه حضرت امام (ره)  به ایراد سخن پرداخت.

در ادامه حاج آقا منصوری امام جمعه شهرستان بستک به ایراد سخن پرداخت و گفت ،چرا بعضی از مسئولین و کارمندان  در شهر بستک در مراسمات ملی  بخصوص مراسم  رحلت حضرت امام (ره) شرکت نکردند و فقط و فقط در شهرستان شعار می دهند.

منصوری در این خصوص گفت مسئولین و کارمندان دولت در بستک موظفند در مراسمات ملی  شرکت نمایند و این یک وظیفه شرعی و قانونی برای همه ما می باشد .

امام جمعه شهرستان بستک در پایان  ضمن تشکر از مسئولین و مردمی که در مراسم حضور داشتند گفت ، انتظار می رفت همه  کاندیدهای انتخابات شورا های اسلامی شهر بستک در این مراسم  شرکت می کردند.

 در ادامه  مراسم حاج آقا موسایی از اساتید حوزه علمیه بندرعباس که سخنران ویژه مراسم بود  پیرامون زندگی حضرت امام (ره) و مباحث انتخابات به ایراد سخن  پرداخت.

1 4 3 2

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

سلام نشر خبر http://amoozeshnet.ir/fa/123/%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C / / /