خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
94/09/25 09:34
شناسه خبر : 75745

برگزاری همایش تجلیل از خیرین و واقفین شهرستان بستک / آیت الله نعیم آبادی مهمان ویژه مراسم + گزارش تصویری

همایش تجلیل از خیرین و واقفین شهرستان بستک برای اولین بار در این شهرستان برگزار شد. ...

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري جهانگيريه بستك، همایش تجلیل از خیرین و واقفین شهرستان بستک برای اولین بار در حوزه های سلامت ، آموزش و پرورش ، بهزیستی ، مذهبی ، کمک رسانی به ایتام و نیازمندان برگزار شد.

 

این مراسم بصورت ستادی به محوریت دفتر امام جمعه شهرستان بستک برگزار گردید و حضرت آیت الله نعیم آبادی نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان مهمان ویژه این مراسم بود.

 

این مراسم با استقبال پر شور مردم و مسئولین اداری شهرستان در سالن پیامبر اعظم (ص) برگزار شد و مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان هرمزگان ، نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت ، معاون مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) ، معاون مدیر کل بهزیستی و جمعی دیگر از مدیران استانی از دیگر مهمانان این مراسم بودند.

 

در این مراسم امام جمعه شهرستان بستک و فرماندار این شهرستان به حضار و مهمانان مراسم خیرمقدم گفتند و پس از آن مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان هرمزگان توضیحاتی در مورد هفته وقف و برنامه های صورت گرفته ارائه داد.

 

پس از آن حضرت آیت الله نعیم آبادی به ایراد سخن پرداخت و در پایان از خیرین و واقفین شهرستان با اهدا لوح سپاس تقدیر بعمل آمد.

 

بعد از پایان مراسم آیت الله نعیم آبادی و هیئت همراه در گلزار شهدای گمنام شهرستان بستک حضور یافته و به مقام شامخ شهدای گمنام هشت سال دفاع مقدس ادای احترام کرد.همچنین در همان مکان از دو خانواده شهید نیز تجلیل شد.

hamayesh 1 hamayesh 2 hamayesh 4 hamayesh 5 hamayesh 7 hamayesh 8 hamayesh 9 hamayesh 11 hamayesh 12

خبرنگار: شهاب زمانی

انتهای پیام/