دوشنبه, 5 خرداد , 1399
9:27:10 - جمعه 22 آبا 1394
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برگزاری کارگاه فن آوری نانو در بستک
 سرپرست مدیریت آموزش و پرورش بستک گفت : در راستای ترویج و توسعه علمی دانش آموزان با علم نانو، کارگاه فن آوری نانو در بستک برگزار شد.   به گزارش خبرنگار پايگاه خبري جهانگيريه، علاء الدین عزیزی سرپرست مدیریت آموزش و پرورش بستک این مدیریت در مصاحبه ای که در خصوص برگزاری کارگاه فن آموری […]

 سرپرست مدیریت آموزش و پرورش بستک گفت : در راستای ترویج و توسعه علمی دانش آموزان با علم نانو، کارگاه فن آوری نانو در بستک برگزار شد.
 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري جهانگيريه، علاء الدین عزیزی سرپرست مدیریت آموزش و پرورش بستک این مدیریت در مصاحبه ای که در خصوص برگزاری کارگاه فن آموری نانو انجام داد، با اشاره به علم آموزی و پژوهش در علوم جدید، اظهار داشت: هم زمان با توسعه دانش و سرمایه گذاری در این زمینه در جهت آشنایی دانش آموزان و فرهنگیان با فن آوری نانو برگزاری همچنین کارگاه هایی برای دانش آموزان اهمیت ویژه ای دارد.

 
علاءالدین عزیزی با بیان ترویج و ارتقای آشنایی معلمان و دانش آموزان با علم نانو افزود: برگزاری کلاس های علمی برای دانش آموزان و فرهنگیان و توسعه فرهنگ پژوهشگری می تواند پویایی در جامعه را به ارمغان بیاورد.
 
وی در ادامه به منظور تشویق و ترغیب دانش آموزان به علم نانو، اضافه کرد: با اتکا و حمایت از دانش آموزان مخترع و مبتکر می توانیم در سطح دنیا و در زمینه های مختلف علمی به جایگاه های رفیعی دست یابیم.
گفتنی است این کارگاه برای 200 نفر از دانش آموز دختر و پسر به مدت یک روز به همت پژوهش سرای دانش آموزی در دبیرستان دخترانه فاطمیه بستک با حضور اساتید مجرب فن آوری نانو از اصفهان برگزار شد.
kn.1 kn.2
خبرنگار : حرمی
انتهای پیام/

بر چسب ها: , , ,
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

سلام نشر خبر http://amoozeshnet.ir/fa/123/%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C / / /