سه شنبه, 21 آبان , 1398
0:36:10 - یکشنبه 31 فرو 1393
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بر هر چه باشکوه تر برگزارشدن برنامه های هفته زن تأکید کرد
   فرماندار بستک بر هر چه باشکوه تر برگزارشدن برنامه های هفته زن در شهرستان تأکید کرد. به گزارش خبرنگار جهانگیریه ، محمد مشتاق زاده در جلسه امور بانوان شهرستان که با محوريت برنامه ريزي هفته زن برگزار گرديد اظهار داشت: هفته بزرگداشت مقام زن و مادر فرصتي مناسب است كه همه ادارات و نهادهاي […]

 

 فرماندار بستک بر هر چه باشکوه تر برگزارشدن برنامه های هفته زن در شهرستان تأکید کرد.

به گزارش خبرنگار جهانگیریه ، محمد مشتاق زاده در جلسه امور بانوان شهرستان که با محوريت برنامه ريزي هفته زن برگزار گرديد اظهار داشت: هفته بزرگداشت مقام زن و مادر فرصتي مناسب است كه همه ادارات و نهادهاي شهرستان با برنامه‌هاي متنوع فرهنگي و اجتماعي به جايگاه و رسالت واقعي زنان اسلام و انقلاب اسلامي بپردازند.

وی افزود: روز ميلاد دخت گرانقدر رسول خدا(ص) که تمام ارزشهاى متعالى در وجود ملكوتي اش جلوه گر است به عنوان روز زن، افتخاري بزرگ براي بانوان به شمار مي آيد تا با بهره گيري از شخصيت والا و الهي حضرت فاطمه زهرا(س) در تكامل و ارتقاي شخصيت خود اقدام نمايند.

فرماندار شهرستان بستک هدف از برگزاري مراسم‌هاي مربوط به روز زن را گسترش فرهنگ و سيره فاطمي در جامعه اسلامي، بازشناسي زندگي و شخصيت حضرت فاطمه(س) در ابعاد مختلف فرهنگي، اجتماعي و منش و بينش آن حضرت در مقام مادر و همسري فداكار در همه ابعاد زندگي عنوان کرد.

مشتاق زاده با بيان اينكه امروز زنان در تمام عرصه هاي اداري كشور ظهور و بروز دارند ، افزود: مادران و زنان با توجه به رسالتي كه بر عهده دارند بزرگترين نقش ها را در جامعه ايفا مي كنند که بايد بتوانيم با استفاده از  این فرصت پيش آمده به مناسبت هفته زن نقش و جايگاه واقعي زنان را بيشتر معرفي كنيم.

وی از ادارات و نهادهاي شهرستان خواست تكريم از بانوان به ويژه مادران شهدا به عنوان الگوهاي صبر و ايثار را در اولویت برنامه های خود داشته باشند.

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

سلام نشر خبر http://amoozeshnet.ir/fa/123/%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C / / /