پنج شنبه, 8 اسفند , 1398
8:48:27 - سه شنبه 10 آذر 1394
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بهترین مشاور و حامی مسئولین مردم هستند
احمد جبار نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس گفت: من وکیل و دوله نیستم و بی وقفه مشکلات مردم را مطالبه خواهم کرد . به گزارش خبرنگار پايگاه خبري جهانگيريه، احمدی جباری نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس شورای اسلامی طی گفتگویی اظهار داشت : بهترین راهکار برای حل مشکلات یک شهر و حتی کشور […]

احمد جبار نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس گفت: من وکیل و دوله نیستم و بی وقفه مشکلات مردم را مطالبه خواهم کرد .

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري جهانگيريه، احمدی جباری نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس شورای اسلامی طی گفتگویی اظهار داشت : بهترین راهکار برای حل مشکلات یک شهر و حتی کشور همراهی مردم با مسئولین است، مردم بهترین مشاور و حامی برای مسئولان هستند .
وی افزود: بحمدالله در سالهای اخیر اقداماتی خوبی در شهرستان از جمله حل مشکل آب و برق صورت گرفته است ، همچنین در حوزه راه نیز با افتتاح مسیر لمزان- مهران و همچنین بازسازی جاده بندرعباس- بستک تحولی بزرگ در حوزه راه سازی در شهرستان در حال وقوع است .
جبار گفت : البته هنوز مشکلات زیادی وجود دارد مانند وضعیت خیابان ها و روشنایی شهر بستک و همچنین نبود پارک در شان مردم این شهر .
وی همچنین تاکید کرد: تمام اقدامات لازم برای راه اندازی دو اتاق عمل و راه اندازی واحد سی تی اسکن در بیمارستان فارابی انجام شده و خود وزیر دستور پیگیری های لازم را داده است .
نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس شورای اسلامی با توجه به در پیش بودن برنامه ششم توسعه و برنامه بودجه از مردم خواست تا پیشنهادات خود را برای این امر ارائه دهند تا همه در خصوص تصویب این مهم سهیم باشند و نمایندگان را در ارائه برنامه ای منظم و حساب شده یاری کنند.
جباری گفت: پروژه انتقال آب دریا به شهرستان بستک در دست بررسی است که متاسفانه به درازا کشیده است اما متوقف نشده است و این موضوع را ما پیگیر هستیم .
وی گفت : جاده لاورمیستان همه از جمله پروژه هایی است که بدلیل مدت زمان زیاد هزینه بالایی را هم در پی داشته است که باید سریعا احداث شود.

 

انتهای پیام/

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

سلام نشر خبر http://amoozeshnet.ir/fa/123/%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C / / /