خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
94/09/19 09:56
شناسه خبر : 75647

تحقیق و پژوهش باید سرلوحه فعالیت های آموزشی و پرورشی باشد

سرپرست اداره آموزش و پرورش منطقه جناح گفت : ما باید در تمام طول سال و در تمامی مقاطع تحصیلی موضوع تحقیق و پژوهش را سرلوحه فعالیت های خود قرار دهیم ...

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري جهانگيريه بستك، عبدالله صابری سرپرست اداره آموزش و پرورش منطقه جناح گفت : هفته پژوهش در واقع بهانه ای است که اهمیت تحقیق و پژوهش ، نمود بیشتری برای مجموعه دانش آموزان ، فرهنگیان و جامعه داشته باشد .

صابری با بیان اینکه ما باید در تمام طول سال و در تمامی مقاطع تحصیلی موضوع تحقیق و پژوهش را سرلوحه فعالیت های خود قرار دهیم عنوان نمود : در زمان کنونی که عصر گستردگی اطلاعات است و همه روزه شاهد پیشرفت و تغییرات زیادی در علوم و فنون هستیم ، نیاز به روش های نوین تحقیقی و پژوهشی به خصوص در آموزش و پرورش بیشتر احساس می شود .

در ادامه مدیر دبیرستان شرفا شرفایی با ارائه گزارشی از نتایج خوب دانش آموزان در کنکور سراسری از عزم دست اندرکاران آموزشگاه برای ارتقاء سطح آموزشی و تربیتی با همفکری و استفاده از روش های جدید علمی خبر داد .

 

لازم به ذکر است به مناسبت هفته پژوهش سرپرست اداره آموزش و پرورش جناح به همراه مسئول گروه های آموزشی در جمع دانش آموزان دبیرستان دوره دوم شرفا شرفایی جناح حضور یافتند .

 

انتهای پیام/