پنج شنبه, 8 اسفند , 1398
11:04:47 - پنج شنبه 5 آذر 1394
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تفکر بسیجی یعنی انزجار از آمریکا
امام جمعه شهرستان بستک گفت: تفکر بسیجی یعنی اینکه مسئله انزجار از آمریکا را رواج بدهیم و اجازه ندهیم که هجمه های فرهنگی غرب به هر بهانه ای به نظام و انقلاب لطمه وارد کند. به گزارش خبرنگار پايگاه خبري جهانگيريه، حجت الاسلام والمسلمین قائدی امام جمعه شهرستان بستک در سخنانی به مناسبت هفته بسیج […]

امام جمعه شهرستان بستک گفت: تفکر بسیجی یعنی اینکه مسئله انزجار از آمریکا را رواج بدهیم و اجازه ندهیم که هجمه های فرهنگی غرب به هر بهانه ای به نظام و انقلاب لطمه وارد کند.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري جهانگيريه، حجت الاسلام والمسلمین قائدی امام جمعه شهرستان بستک در سخنانی به مناسبت هفته بسیج ضمن گرامیداشت این هفته گفت: تفکر بسیجی امروزه باید بیش از گذشته در جامعه نهادینه شود.

وی افزود: هرچه که از عمر انقلاب میگذرد با قدرت و توان بیشتری ادامه می دهیم و دشمنان با هزینه های گزاف تلاش می کنند تا تفکر بسیجی را از مردم بزدایند.

حجت الاسلام والمسلمین قائدی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری گفت: ما هیچوقت نباید غافل باشیم چون دشمن همیشه در کمین است تا از فرصت های خاصی استفاده کند و ضربه بزند.

امام جمعه شهرستان بستک در ادامه افزود: بعضی ها فکر می کنند که ما الان درهای کشور را به روی خیلی ها باز کردیم و برای مسائل مختلف باید وارد شوند و دیگر نیازی به آگاهی دادن ما نیست ، یا اینکه بخواهیم به افرادی که خارج از مرزها هستند دل ببندیم.این تفکر غلطی است و بعضی ها به اشتباه نیفتند.

وی تصریح کرد: دشمن از هر شرایطی سعی به نفوذ دارد مخصوصا در شرایط کنونی مذاکرات و برجام. باید آگاهانه و پیرو بیانات رهبر معظم انقلاب پیش برویم و میدان را به دست کسی نسپاریم.

حجت الاسلام والمسلمین قائدی در سخنانی با اشاره به گسترش برنامه های اینترنتی افزود: نفوذ دشمن در تهاجم فرهنگی علی الخصوص در برنامه های اینترنتی و ماهواره شروع شده که حتی این تفکر غربی نوعی تهاجم فرهنگی است.باید تفکر بسیجی در جامعه رواج پیدا کند و مسئله امر به معروف و نهی از منکر مورد توجه بیشتری قرار بگیرد.

وی با تاکید بر آیه شریفه «وَ ما یَستَوِی الاَعمی والبَصیر» گفت: بصیر کسی است که عمق مسائل را می بیند و دید عمیقی نسبت به مسائل دارد.تفکر بسیجی یعنی اینکه مسئله انزجار از آمریکا را رواج بدهیم و اجازه ندهیم که هجمه های فرهنگی غرب به هر بهانه ای به نظام و انقلاب لطمه وارد کند.

امام جمعه شهرستان بستک در پایان سخنان خود گفت: دشمنان این مرز و بوم به دنبال برنامه های دراز مدت هستند تا چنگ اندازی کنند و به ما ضربه ای وارد کنند.از همان اوایل انقلاب میخواستند که ایران را بخاطر داشتن تفکر اسلامی منزوی کنند ولی نتوانستند و به برکت وجود رهبری و جایگاه ولایت ، ایران امروزه جز قدرتمندترین کشورهای دنیاست.

 

1 (1) 1 (3) 1 (4)

خبرنگار : شهاب زمانی

انتهای پیام/

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

سلام نشر خبر http://amoozeshnet.ir/fa/123/%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C / / /