پنج شنبه, 12 تیر , 1399
22:39:22 - شنبه 5 بهم 1392
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تمامی تمهیدات لازم برای برگزاری ایام دهه فجر مهیا است
معاون پرورشی آموزش و پرورش شهرستان بستک گفت: تمامی تمهیدات لازم برای برگزاری ایام دهه فجر مهیا است.   به گزارش جهانگیریه و به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش بستک، سیدابوالفضل سجادی در هم اندیشی معاونین و مربیان پرورشی ضمن گرامیداشت فرا رسیدن ایام الله دهه فجر، اظهار داشت: این ایام تجدید خاطره‌ای […]

معاون پرورشی آموزش و پرورش شهرستان بستک گفت: تمامی تمهیدات لازم برای برگزاری ایام دهه فجر مهیا است.

 

به گزارش جهانگیریه و به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش بستک، سیدابوالفضل سجادی در هم اندیشی معاونین و مربیان پرورشی ضمن گرامیداشت فرا رسیدن ایام الله دهه فجر، اظهار داشت: این ایام تجدید خاطره‌ای با آرمان‌ها و دستاوردهای انقلاب است که با مجاهدت‌ها و دلیری‌های بزرگانی همچون حضرت امام خمینی (ره) و شهدای سرافراز انقلاب اسلامی بوجود آمده است.

معاون پرورشی آموزش و پرورش شهرستان بستک افزود: خاطرات بیاد ماندنی دهه فجر انقلاب اسلامی در ذهن امت مسلمان ایران ماندگار شده است و باید برای انتقال این خاطرات ارزشمند به نسل‌های بعدی انقلاب، تلاش مضاعفی صورت گیرد.

وي با اشاره به تمهيد مقدمات براي اجراي برنامه هاي بزرگداشت ايام الله دهه مبارك فجر در آموزش و پرورش و اجراي ويژه برنامه هايي در سطح واحد هاي اداري و آموزشي شهرستان جهت آشنايي دانش آموزان با نحوه شكل گيري انقلاب اسلامي، بر تبيين فرهنگ ارزشمند انقلاب اسلامي در اين فرصت مغتنم براي دانش آموزان تأكيد نمود.

سیدابوالفضل سجادی شرکت در مراسم 22 بهمن را یکی دیگر از فعالیت‌های مهم دهه مبارک فجر عنوان کردکه دانش‌آموزان شهرستان با لباس‌های یکپارچه و هماهنگ در این راهپیمایی شرکت می‌کنند.

معاون پرورشی آموزش و پرورش شهرستان بستک با تأكيد بر نقش محوري دانش آموزان در اجراي برنامه هاي دهه مبارك فجر و با بيان اينكه تمام برنامه ها بايد معطوف به دانش آموزان باشد بر نقش خانواده ها و اولياي گرامي در اجراي برنامه ها و مشاركت آنان به خصوص در ويژه برنامه هاي مدارس و مراسم يوم الله 22 بهمن تأكيد نمود.

سجادی در پایان این هم اندیشی که با حضور معاونین و مربیان پرورشی واحدهای تابعه در دبیرستان نمونه صالحین برگزار شد، با بیان اینکه انقلابی که حضرت امام خمینی(ره) رهبر کبیر انقلاب آن را بنیانگذاری نمود، انقلابی است که نشات گرفته از اسلام اصیل است، گفت: تمامی امکانات بسیج شده است که این ایام باشکوه هرچه بهتر در این شهر برگزار گردد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

سلام نشر خبر http://amoozeshnet.ir/fa/123/%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C / / /