دوشنبه, 7 بهمن , 1398
23:54:48 - سه شنبه 17 دی 1392
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
توزیع سبدغذایی بین آسیب دیدگان زلزله شهرستان بستک توسط کمیته امداد
با کمک و مساعدت خیرین تعداد ۵۰۰ بسته سبد غذایی بسته بندی شده بین مددجویان آسیب دیده از زلزله اخیر شهرستان بستک توزیع گردید .  روابط عمومی کمیته امداد شهرستان بستک گزارش داد : با کمک و مساعدت خیرین تعداد  ۵۰۰ بسته سبد غذایی بسته بندی شده بین مددجویان آسیب دیده از زلزله اخیر شهرستان بستک توزیع گردید […]

با کمک و مساعدت خیرین تعداد ۵۰۰ بسته سبد غذایی بسته بندی شده بین مددجویان آسیب دیده از زلزله اخیر شهرستان بستک توزیع گردید .

 روابط عمومی کمیته امداد شهرستان بستک گزارش داد : با کمک و مساعدت خیرین تعداد  ۵۰۰ بسته سبد غذایی بسته بندی شده بین مددجویان آسیب دیده از زلزله اخیر شهرستان بستک توزیع گردید .

پرویز هاشمی پور در مصاحبه با روابط عمومی این نهاد در این باره گفت : بعلت وقوع زلزله در شهرستان و کمبود مواد غذایی و نیاز مبرم آسیب دیدگان به اقلام خوراکی و بهداشتی با کمک خیرین و جمعیت هلال احمر کشور تعداد۵۰۰ بسته سبد غذایی به ارزش۱۲۰  میلیون ریال بین مددجویان آسیب دیده توزیع گردید .

وی ادامه داد  متاسفانه در این حادثه به تعداد ۲۰۰ خانوار تحت پوشش آسیب جدی در بخش های مسکن اثاثیه منزل وارد شد که این سبد غذایی جبران خسارات وارده را نخواهد نمود .

هاشمی پور در پایان افزود نیاز است با توجه به عمق فاجعه کمیته امداد به تنهایی قادر به برطرف نمودن همه نیاز های آسیب دیدگان نخواهد بود و ضمن تشکر از حمایتهای خیرین  اعلام کرد طی روزهای آینده کمک های قابل توجهی خواهد شد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

سلام نشر خبر http://amoozeshnet.ir/fa/123/%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C / / /