دوشنبه, 13 مرداد , 1399
8:04:19 - یکشنبه 18 مرد 1394
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
جلسه هم انديشي خبرنگاران بستك/سازماندهي خبرنگاران در اولويت اداره فرهنگ و ارشاد
رئيس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان بستك خبرداد : شب گذشته در يك جلسه دوستانه خبرنگاران شهرستان بستك تجربيات خويش را در اختيار يكديگر قرار دادند . به گزارش پايگاه خبري جهانگیریه ، كاظم قاسم زاده رئيس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان بستك طي گفتگويي ضمن تبريك روز خبرنگار به خبرنگار جهانگيريه گفت : هفدهم […]

رئيس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان بستك خبرداد : شب گذشته در يك جلسه دوستانه خبرنگاران شهرستان بستك تجربيات خويش را در اختيار يكديگر قرار دادند .

به گزارش پايگاه خبري جهانگیریه ، كاظم قاسم زاده رئيس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان بستك طي گفتگويي ضمن تبريك روز خبرنگار به خبرنگار جهانگيريه گفت : هفدهم مرداد ماه ، به مناسبت سالروز شهادت خبرنگار شجاع و متعهد ، شهید محمود صارمی ، روز خبرنگار نامگذاری شده است ؛ این روز فرصتی است مغتنم تا از جایگاه معنوی و از زحمات بی دریغ اصحاب قلم و رسانه در مسیر اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به جامعه ، تقدیر و تجلیل شو د .

وي گفت : کسب اطلاعات صحیح و قابل اطمینان ، تنها از راه خبرنگارانی درست کار شدنی است. خبرنگاران که از مهره های اساسی این مهم به شمار می آیند ، باید با قبول خطرهای فراوان ، به واقعیت مسأله پی ببرند و آن را به مردمان برسانند.

ايشان تاكيد كردند : سازماندهي اصحاب قلم بويژه خبرنگاران در اولويت كاري اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي بستك مي باشد ، اميد است كه اين امر كمك نمايد تا اخبار و اطلاعات صيحيح و منصفانه به دست مردم برسد و از شايعه سازي ها و التهاب هاي ساختگي در جامعه جلوگيري نمايد .

محمد روان پرور مسئول خانه مطبوعات بسك طي گفتگويي اختصاصي با خبرنگار جهانگيريه اعلام آمادگي نمود كه خانه مطبوعات شهرستان از كليه علاقه مندان به خبرنگاري دعوت مي نمايد تا از ظرفيت و توان آنها در راستاي اطلاع رساني بهتر به مردم شريف ايران تا حد توان كمك نمايد .

ايشان تاكيد كرد : مسئولين شهرستان بايد حمايت هاي بيشتري را از اين قشر زحمتكش نمايند چرا كه وجود اين شغل موجب پويايي جامعه و عدم وجود آن موجب التهاب و گسترش اخبار كذب خواهد شد .

وي در ادامه گفت : خبرنگاري شغلي است پرخطر اما با درآمد ناچيز كه فقط عشق و علاقه ي اين قشر به مردم است كه آنها را به حركت وا ميدارد .

 

خبرنگار : دانيال سالارنسب

انتهاي پيام/سا

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

سلام نشر خبر http://amoozeshnet.ir/fa/123/%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C / / /