شنبه, 3 اسفند , 1398
11:16:33 - چهارشنبه 27 خرد 1394
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
حاشيه افتتاحيه نمايشگاه پيشگيري از اعتياد + تصوير
کمیته امداد امام خمینی(ره) با همکاری اداره بهزیستی اقدام به برگزاری نمایشگاه پیشگیری از اعتیاد کردند که مراسم افتتاحیه آن دیشب توسط فرماندار شهرستان افتتاح شد .به گزارش پايگاه خبري جهانگيريه در حاشيه افتتاحيه نمايشگاه پيشگيري از اعتياد فرماندار شهرستان بستک به خبرنگار جهانگيريه گفت : با توجه به افزایش مصرف مواد مخدر در جامعه […]

کمیته امداد امام خمینی(ره) با همکاری اداره بهزیستی اقدام به برگزاری نمایشگاه پیشگیری از اعتیاد کردند که مراسم افتتاحیه آن دیشب توسط فرماندار شهرستان افتتاح شد .به گزارش پايگاه خبري جهانگيريه در حاشيه افتتاحيه نمايشگاه پيشگيري از اعتياد فرماندار شهرستان بستک به خبرنگار جهانگيريه گفت : با توجه به افزایش مصرف مواد مخدر در جامعه برپایی چنین نمایشگاهایی نقش مهمی در پیشگیری از اعتیاد می تواند ایفا کند.
وی در پاسخ به علت روي آوردن جوانان بستك به اعتياد گفت: عمده مسائل و مشکلات جامعه علاوه بر فقر ، آسیب های اجتماعی نیز هست که می طلبد کمیته امداد و اداره بهزيستي در راستای کاهش آن پیشگام باشند.

وي گفت: هدف دشمن در بخشی از جنگ نرم ایجاد زمینه برای روی آوردن جوانان و نوجوانان به انواع مواد مخدر است ، از آنجا که اعتیاد تمام ابعاد جسمی، روحی و اجتماعی یک فرد را تحت تاثیر قرار می‌دهد ، پیشگیری از آن وظيفه اجتماعي و همگاني است.

فرماندار بستک با بيان اينكه اين نمايشگاه شامل چند بخش مي باشد افزود: در بخش پوستر اين نمايشگاه شیوهای فرزند پروری، شناسایی مواد و عوارض آن، آسیبهای اجتماعی و رفیق ناباب آموزش داده مي شود.
 ايزدي پور بيان داشت: بخش ديگر شامل بروشور واکیپ حاوی مواد مخدر است که به خانوادها کمک میکند تا با ساختار و شکل مواد بهتر و بیشتر آشنا شوند.

وي افزود: در بخش آموزش نيز كارشناس حوزه مواد مخدر با دانش آموزان در مورد مهارت نه گفتن و دوستان ناباب صحبت مي شود
در ادامه خبرنگار جهانگيريه از پرويزهاشمی پور مدیر کمیته امداد بستک در مورد بازه زماني نمايشگاه پرسيد كه ايشان گفت : این نمایشگاه از امروز به مدت 4 روز دایر خواهد بود و علاقه مندان می توانند در ساعات اداری از آن بازدید کنند.
وی هدف از برگزاري اين نمايشگاه را با توجه به شیوع بی سابقه اعتیاد در جامعه به منظور آگاهی و اطلاع رسانی و شناسایی انواع مواد مخدر عنوان كرد ، همچنین آگاهی از عواقب ناشی از مصرف مواد مخدر به جامعه هدف که شامل دانش آموزان، دانشجویان و خانواده می‌شود از دیگر اهداف این نمایشگاه بر شمرد .
وی یادآور شد: در نمایشگاه پیشگیری از اعتیاد بیش از 200عکس ، نقاشی ، پوستر، کاریکاتور و تعدادی مواد اعتیاد آور در بسته های مشخص به نمایش گذاشته شده است.
هاشمی پور در پایان از دستگاه‌های اجرایی بويژه دهيار و شوراي اسلامي روستاي كوخرد که در بر پایی این نمایشگاه همکاری داشته اند تقدیر و تشکر کرد.

IMG_3273 IMG_3284 IMG_3292 IMG_3294 IMG_3297 IMG_3300 IMG_3301 IMG_3306

 

خبرنگار : بهروز احمدي

انتهاي پيام/

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

سلام نشر خبر http://amoozeshnet.ir/fa/123/%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C / / /