پنج شنبه, 21 فروردین , 1399
21:50:21 - یکشنبه 13 بهم 1392
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
حاصل ایستادگی ۳۵ ساله ایران،کسب جایگاهی رفیع درجهان است
نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس گفت: حاصل ایستادگی و مقاومت ملت ایران در ۳۵ ساله اخیر، کسب جایگاهی عزت مندانه در منطقه و جهان است به نحوی که دیگر ابرقدرت های مستکبر عالم جرات تهدید ملت ایران را ندارند.   به گزارش جهانگیریه  ، احمد جباری در جمع خبرنگاران با تبریک دهه فجر انقلاب […]

نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس گفت: حاصل ایستادگی و مقاومت ملت ایران در ۳۵ ساله اخیر، کسب جایگاهی عزت مندانه در منطقه و جهان است به نحوی که دیگر ابرقدرت های مستکبر عالم جرات تهدید ملت ایران را ندارند.

 

به گزارش جهانگیریه  ، احمد جباری در جمع خبرنگاران با تبریک دهه فجر انقلاب اسلامی اظهار کرد: وقوع انقلاب اسلامی حاصل خواست عمومی ملت ایران و وحدت و یکپارچگی ملی بود.

وی با اشاره به اینکه خون‌های بسیاری در طول این سال ها برای حفظ دستاوردهای انقلاب نثار راه بلند امام خمینی‌(ره) و آرمان‌های انقلاب شده است، افزود: باید به نحو موثری نسبت به انتقال ارزش‌های انقلاب، به نسل جوان جامعه اقدام کرد.

جباری انتقال هنرمندانه ارزش‌های انقلابی و اعتقادی را قوام بخش حرکت نظام در دهه چهارم آن دانست و بیان کرد: رسیدن به عدالت و پیشرفت واقعی در نظام جمهوری اسلامی تنها با اتکای به روحیه جهادی و اهتمام همه مردم و مسئولان در کنار هم به این امر مهم امکان پذیر است.

رئیس کمیته حمل و نقل مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اگر چه تحمیل سختی‌ها و موانع به ملت ایران بعد از انقلاب اسلامی مانع از پیمودن سریع راه پیشرفت و آبادانی کشور شد، اما پیام راستین ملت ایران مبتنی بر صلح و آزادی‌خواهی به همه ملت‌های جهان انتقال یافت.

وی تاکید کرد: حاصل ایستادگی و مقاومت ملت ایران در 35 ساله اخیر، کسب جایگاهی عزت مندانه در منطقه و جهان است به نحوی که دیگر ابرقدرت های مستکبر عالم جرات تهدید ملت ایران را ندارند و مطالبات حقیقی ملت ایران با اقتدار و صلابت مورد پیگیری قرار می گیرد و دیگر هیچ قدرتی توان تحکم به ملت ایران را ندارد.

نماینده مردم بندرلنگه، پارسیان و بستک در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: اکنون بخش وسیعی از دستاوردهای انقلاب را مدیون دقت نظر امام خمینی(ره) در طراحی مبانی حرکت انقلابی ملت ایران حدفاصل سال های 42 تا 57 هستیم.

جباری بر ضرورت تلاش برای توسعه و پیشرفت همه جانبه کشور تاکید کرد و گفت: باید همه با هوشمندی و تبعیت از فرامین رهبر معظم انقلاب و درک از شرایط در جهت کمک به این عرصه گام برداریم و قدردان این نعمت بزرگ باشیم.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

سلام نشر خبر http://amoozeshnet.ir/fa/123/%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C / / /