دوشنبه, 13 مرداد , 1399
13:07:18 - سه شنبه 1 دی 1394
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
خروجی انتخابات باید وحدت و برادری میان آحاد جامعه باشد
فرماندار بستک گفت: متولیان برگزاری امر انتخابات باید برای صیانت از آراء مردم به عنوان حق الناس تلاش کنند که جانبداری از شخص و یا گروه خاصی مغایر با قانون است.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري جهانگيريه بستك، میرمرسل ایزدی پور فرماندار ، مهم ترين وظيفه هيئت هاي اجرايي را برگزاري سالم و پرشور انتخابات عنوان کرد و اظهار داشت: تمام عوامل اجرايي انتخابات باید در فضاي همدلي و برادري دست در دست هم داده و در روز 7 اسفند، انتخاباتي در شأن ملت ايران و نظام مقدس جمهوری اسلامي برگزار نمایند.

رئیس هیات اجرایی انتخابات شهرستان تاکید کرد: چهارچوب قوانین، وظایف هر یک از ما را مشخص کرده که لازم است از ایجاد هرگونه فضای مبتنی بر بدبینی و ناامیدی مردم پرهیز و آن شور و نشاطی را که مد نظر رهبری معظم انقلاب است در میان آحاد جامعه به وجود آوریم.
فرماندار شهرستان بستک افزود: خروجی انتخابات باید وحدت و برادری میان آحاد جامعه باشد که لازم است به انتخاب مردم احترام گذاشته و از دخالت در آنچه ملت در نظر دارند امتناع نمود.
وی بیان داشت: امسال با تدیبر مقام معظم رهبری (مد ظله العالی ) به سال همدلی و همزبانی نامگذاری شده که بی شک تحقق همدلی و همزبانی بین مسئولان و آحاد مردم جامعه زمینه ساز انتخابات پر شور و مشارکت آگاهانه و گسترده مردم خواهد شد.
رئیس هیات اجرایی انتخابات شهرستان تاکید کرد: متولیان برگزاری امر انتخابات باید برای صیانت از آراء مردم به عنوان حق الناس تلاش کنند که جانبداری از شخص و یا گروه خاصی مغایر با قانون است.
ایزدی پور افزود: امانتداری، رعایت قانون، ایجاد بستر لازم برای مشارکت مردم و پرهیز از هرگونه جانبداری از کاندیداها، مدنظر کلیه دست اندرکاران انتخابات قرار گیرد.
انتهای پیام/

بر چسب ها: , ,
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

سلام نشر خبر http://amoozeshnet.ir/fa/123/%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C / / /