چهارشنبه, 13 فروردین , 1399
13:10:06 - چهارشنبه 10 دی 1393
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دانش آموزان بستکی به همراه مسئولین اقدام به پاکسازی شهر و مدارس نمودند
در یک اقدامی خود جوش دانش آموزان بستکی به همراه مسئولین اقدام به پاکسازی شهر و مدارس نمودند. به گزارش پايگاه اطلاع رساني جهانگيريه و به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش بستک، مدیر آموزش و پرورش شهرستان بستک در مصاحبه ای که به منظور پاکسازی شهر انجام داد، با اشاره به اهمیت محیط […]

در یک اقدامی خود جوش دانش آموزان بستکی به همراه مسئولین اقدام به پاکسازی شهر و مدارس نمودند.

pshb5به گزارش پايگاه اطلاع رساني جهانگيريه و به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش بستک، مدیر آموزش و پرورش شهرستان بستک در مصاحبه ای که به منظور پاکسازی شهر انجام داد، با اشاره به اهمیت محیط زیست و دفع صحیح زباله، اظهار داشت: جمع آوری زباله و رعایت کردن مسایل محیط زیستی از نظر اقتصادي و زيست محيطي حائز اهميت است.

ناصر توکلی افزود: این طرح به صورت نمادین انجام می شود و امیدواریم با نهادینه کردن این طرح و فرهنگ سازی بتوانیم سهم قابل توجهي در جمع آوري و بازيافت زباله هاي كشور ايجادکنیم.

وی با بیان اینکه فرهنگیان و دانش آموزان قشر عظیمی از افراد جامعه را تشکیل می دهند، گفت: با آموزش های لازم در خصوص توجه به زباله هاي مدارس و تمیز نگه داشتن محیط اطراف خود می توانیم در ایجاد انگیزه، حس مسئوليت پذیری و روحيه صرف جويي در دانش آموزان نقش بسزایی داشته باشیم.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان بستک در پایان سخنان خود با اشاره به زلزله سال 92 بستک و خسارات به جای مانده از آن، اضافه کرد: فرهنگیان و دانش آموزان در حرکتی نمادین همگام با اقشار مختلف مردم جهت پاكسازي آثار زلزله و محيط خود اقدام به جمع آوری زباله و پاکسازی شهر و مدرسه کردند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

سلام نشر خبر http://amoozeshnet.ir/fa/123/%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C / / /