دوشنبه, 13 مرداد , 1399
10:51:49 - چهارشنبه 8 مهر 1394
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دوستی و همدلی شیعه و سنی در بستك مي تواند الگو باشد + عكس
امام جمعه شهرستان بستک گفت: دوستی و همدلی مابین برادران اهل سنت و شیعه در هرمزگان بسیار خوب است و به جرات می توان گفت که این مسئله در شهرستان بستک مثال زدنی است. به گزارش پايگاه اطلاع رساني جهانگيريه ، حجت الاسلام و المسلمين یونس قائدی در دیدار با سادات شهرستان بستک با بیان اینکه در غدیر خم […]

امام جمعه شهرستان بستک گفت: دوستی و همدلی مابین برادران اهل سنت و شیعه در هرمزگان بسیار خوب است و به جرات می توان گفت که این مسئله در شهرستان بستک مثال زدنی است.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني جهانگيريه ، حجت الاسلام و المسلمين یونس قائدی در دیدار با سادات شهرستان بستک با بیان اینکه در غدیر خم مسئله ولایت مطرح شد گفت: در حال حاضر دشمنان به طرق مختلف می خواهند به ما ضربه وارد کنند و همانطور که در گذشته نسبت به اهل بیت کینه داشتند امروز نیز نسبت به نوادگان اهل بیت کینه توزی می کنند.

 

امام جمعه شهرستان بستک گفت: دوستی و همدلی مابین برادران اهل سنت و شیعه در هرمزگان بسیار خوب است و به جرات می توان گفت که این مسئله در شهرستان بستک مثال زدنی است.
حجت الاسلام والمسلمين قائدی با تاکید بر حفظ شان و جایگاه سادات در جامعه افزود: حضور سادات باعث عصبانی شدن دشمنان و موجب خوشحالی و امیدواری دوستداران اهل بیت است.سادات به عنوان نوادگان اهل بیت هستند و باید سیادت خود را در باطن حفظ کنند تا مورد محبت مردم قرار بگیرند.
وی خیر و برکت بخشی از جامعه را به وجود سادات جلیل القدر دانست و از سادات خواست که سیره و تفکر اهل بیت را در زندگی خود نهادینه کنند.
امام جمعه شهرستان بستک همچنین با تسلیت مجدد در پی حادثه خونین منا که منجر به درگذشت صدها نفر از حجاج بیت الله الحرام و تعداد زیادی از حجاج ایرانی شد گفت: این حادثه تکلیف را برای امّت اسلامی زیادتر کرده که باید با تدبیر و مدیریت صحیح و هماهنگی کامل از تکرار چنین وقایع ناگواری جلوگیری کرد و جا دارد سازمان های بین المللی اسلامی در مدیریت حج دراولین فرصت تدابیر ویژه ای برای بررسی فجایع سال جاری حج تشکیل دهند و تصمیمات روشن و ارزشمندی برای مدیریت حرمین شریفین اتخاذ نمایند تا در ادامه حج های آینده شاهد چنین بی تدبیری و سو مدیریت هایی نباشیم و امنیت زائران بیت الله الحرام تضمین شود.
لازم به ذکر است که سخنرانی امام جمعه شهرستان بستک مابین نماز ظهر و عصر در روستای کنچی با حضور جمع کثیری از مسئولین بالارتبه شهرستان که به مناسبت دهه امامت و ولایت به دیدار سادات رفته بودند و همچنین مردم روستای کنچی انجام شد.
6 1 2 3 3. 4 5
عكاس و خبرنگار : شهاب زماني
انتهاي پيام/س

بر چسب ها: , ,
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

سلام نشر خبر http://amoozeshnet.ir/fa/123/%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C / / /