شنبه, 18 مرداد , 1399
22:15:38 - سه شنبه 26 آذر 1392
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دومین روستای قشم از آب لوله کشی بهرمند می شود
 مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان قشم از لوله کشی دومین روستا در قشم خبر داد.   یوسف باشتین در گفتگو با خبرنگارمهر با اشاره به اینکه آب رسانی لوله کشی به روستاهای قشم هدف همه مسئولان این شهرستان است، افزود: برای دومین بار بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایران آب شرب و بهداشتی […]

 مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان قشم از لوله کشی دومین روستا در قشم خبر داد.

 

یوسف باشتین در گفتگو با خبرنگارمهر با اشاره به اینکه آب رسانی لوله کشی به روستاهای قشم هدف همه مسئولان این شهرستان است، افزود: برای دومین بار بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایران آب شرب و بهداشتی در روستای رمچاه این شهرستان به بهره برداری می رسد.

وی افزود: آب شرب لوله کشی در روستای رمچاه قشم هزینه های مردم این روستا را کاهش و دسترسی به آب اشامیدنی آسان تر می کند.

به گفته وی مسئولان و نهادها تلاش های خود را بکار می گیرد تا پروژه های بزرگی مانند آبرسانی به تمام روستاهای قشم صورت گیرد.

باشتین برای سرعت بخشیدن به این پروژه از جمعیت ۷۵۰ نفری این روستا خواستار همکاری درتشکیل پرونده های و حق پرداخت حق اتشعاب شد.

مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان قشم افزود: بسیاری از روستاهای جزیره قشم به وسیله تانکر آبرسانی انجام می‌شود که روستا نشینان هفته‌ای حدود ۵۰ هزار تومان برای آب شرب و حدود ۱۶ هزار تومان برای آب شور می پردازند.

باشتین با تاکید براینکه اعتبار پروژه آبرسانی به روستاها مناسب نیست اظهارداشت: مشکلمان خود اعتبار نیست بلکه تخصیص اعتبار کم است که آبرسانی به روستاها به تاخیر انداخته است.

وی گفت: آب شربی  که  به روستاهای شهرستان قشم انتقال داده می شود از آب و فاضلاب شهرستان قشم به مبلغ دو هزار و 500 تومان خریداری و همین آب با متری ۶۰۰ تومان در اختیار مردم روستا قرار می گیرد که ۱۹۰۰ تومان آن از اعتبارات آب فاضلاب این شهرستان پرداخت می شود.

مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان قشم در پایان یادآورشد: طرح آبرسانی به روستاهای سلخ و گامرون شهرستان قشم برای اولین بار در مهرماه سال گذشته با اعتباری بیش از ۳۲ میلیارد ریال به بهره برداری رسیده است.

 

منبع:مهر

بر چسب ها: ,
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

سلام نشر خبر http://amoozeshnet.ir/fa/123/%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C / / /