سه شنبه, 8 بهمن , 1398
9:46:09 - پنج شنبه 10 دی 1394
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دیدار استاندار هرمزگان با علمای شهرستان بستک/دولت در انتخابات کاندیدی ندارد/مدیرانی که در انتخابات جانب داری می کنند خائنند
استاندار هرمزگان گفت: بیشترین سود را از تفکرات افراطی استکبار می برد که اموال مسلمین را زیر سایه تفرقه به غارت می برد.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري جهانگيريه، دومین برنامه دکتر جادری در سفر به بستک همایش با علما بود که بعد از صرف نهار در سالن اجتماعات مسجد جامع شهرستان بستک برگزار شد.
پس از تلاوت قران امام جمعه شهر بستک و دبیر تشکل ائمه جمعه اهل سنت شهرستان بستک برای عرض خیر مقدم و سخنرانی پشت تریبون رفت.

حسین نژاد گفت: عدالت باید برای هم اندیشان و دگر اندیشان یکسان باشد، رعایت معیارهای اسلامی می تواند جامعه را به همدلی و همزبانی مد نظر مقام معظم رهبری نزدیک کند.

وی گفت: برای رسیدن به همدلی صرفا نباید افکار یکدیگر را تحمل کنیم بلکه باید همدیگر را حمایت کرد.

خطیب جمعه بستک افزود: عدالت یکی از بزرگترین دستاوردهای اسلامی است که باید در همه ابعاد زندگی هویدا شود ، رعایت معیار های اخلاقی و دینی در جامعه می تواند پایه جامعه اسلامی را محکم تر کند.

در ادامه دکتر جادری به ایراد سخن پرداخت و گفت: اشتراکات جامعه می تواند موجب همدلی باشد ، اختلاف عقیده نباید مبنای اختلافات اجتماعی باشد .

استاندار هرمزگان گفت: هفته وحدت بدنبال یکسان کردن مذاهب نیست بلکه در پی تقریب مذاهب و همدل کردن آنهاست، امروز بحمدالله جمهوری اسلامی پرچمدار تقریب مذاهب است.

وی گفت: استکبار بدنبال عمیق کردن شکاف در جوامع اسلامی است، در کشور ما در اوایل انقلاب به فکر فتنه های قومی و حزبی بودند که با هوشیاری ملت ناکام ماندند و در حال حاظر آنها بدنبال اختلافات با رنگ مذهبی هستند که این نقش علما را پررنگ تر می کند، اموال مسلمین در برخی کشورهای اسلامی بدلیل وجود تفرقه غارت می شود، مسئولین باید حمایت علما را داشته باشند تا بتوانند بهتر خدمت کنند.

دکتر جادری در بخش دیگر از سخنانش با اشاره به انتخابات پیش رو گفت: وظیفه نماینده مجلس دفاع از حقوق ملت است و وظیفه ما به عنوان مجری، اجرای انتخابات است و باید از جانب داری خودداری کنیم.

استاندار هرمزگان افزود: دولت هیچ کاندیدی در انتخابات پیش رو ندارد و اگر کسی ادعا کرده است از طرف خود صحبت نموده است، دولت طالب نمایندگانی است که می خواهند در کنارش خدمت کنند نه تخریب.

وی گفت: مدیرانی که در انتخابات جانب داری می کنند خائن هستند، مدیران دولتی حتی دهیاران و شوراها حق ندارند امکانات دولتی را در اختیار کاندیدها قرار دهند، افتتاح پروژه ها برای جذب آرا مردم نیز خیانت محسوب می شود، مدیران بخاطر دنیای دیگران عاقبت خود را خراب نکنند.

دکتر جادری گفت: فقط با رفتن به مجلس نمی توان خدمت به خلق کرد بلکه حتی رفتگری که به وظایف خود به درستی عمل می کند از بسیاری از افراد خدمتگذارتر است.

وی در پایان گفت: امیدوارم خداوند به ما توفیق دهد تا به مردم خدمت صادقانه انجام دهیم.

در حاشیه این جلسه از کتاب انحرافات و بزهکاری های کودکان و نوجوانان ابوالفضل سجادی معاون پرورشی آموزش و پرورش بستک رونمایی شد.

 

 


انتهای پیام/

بر چسب ها: , ,
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

سلام نشر خبر http://amoozeshnet.ir/fa/123/%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C / / /