یکشنبه, 24 شهریور , 1398
17:21:42 - دوشنبه 10 تیر 1392
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دیدار فرماندار و امام جمعه شهرستان با مسوولان نظامی و قضایی بستک
فرماندار و امام جمعه شهرستان با مسوولان نظامی و قضایی شهرستان دیدار کردند. به گزارش  جهانگیریه ، محمد مشتاق زاده در دیدار با پاسداران و بسیجیان شهرستان در محل ناحیه مقاومت بسیج سپاه بستک اظهار داشت: بسیج از نهادهای مؤثر و ولایت‌مداری است که روز به روز در حال شکوفایی است و به حول و […]

فرماندار و امام جمعه شهرستان با مسوولان نظامی و قضایی شهرستان دیدار کردند.

به گزارش  جهانگیریه ، محمد مشتاق زاده در دیدار با پاسداران و بسیجیان شهرستان در محل ناحیه مقاومت بسیج سپاه بستک اظهار داشت: بسیج از نهادهای مؤثر و ولایت‌مداری است که روز به روز در حال شکوفایی است و به حول و قوه الهی امروز ثمرات این شجره طیبه در سطح جامعه و نیز در بین همه آحاد مردم فراگیر شده است.

فرماندار شهرستان بستک خاطرنشان کرد: قوی‌ترین و کارآمدترین سنگر برای حفظ نظام، شرف، عظمت، اقتدار، استقلال، پیشرفت همه‌جانبه و توسعه پایدار، همان سنگر بصیرت، معنویت، استقامت و تقوا در زیر پرچم عزت‌بخش ولایت و رهبری است که نقشه راه مردم و بسیج مردمی باید بر اساس همین معیارها محاسبه شود.

وی با اشاره به تهدیدات و دسیسه‌های دشمنان علیه نظام و انقلاب اسلامی تاکید کرد: با وحدت کلمه، بصیرت و آگاهی و حفظ روحیه بسیجی در جامعه و اطاعت از ولایت مطلقه ‌فقیه، تمام توطئه‌های دشمن نقش برآب خواهد شد.

رئیس شورای تأمین شهرستان بستک همچنین در بازدید از دادگستری شهرستان و دیدار با مسوولان قضایی بیان داشت: خدمت صادقانه به مردم مؤمن و غیور ایران اسلامی از نشانه‌های عمل به رهنمون‌های مقام معظم رهبری است و این خدمتگزاری نعمت و فرصتی برای مسئولان محسوب می‌شود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

سلام نشر خبر http://amoozeshnet.ir/fa/123/%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C / / /