خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
94/11/14 23:28
شناسه خبر : 76987

رئیس اداره ارشاد بستک خبر داد: نمایش «کاش اسلحه‌ها هم خواب می‌دیدند» سه شب میزبان بستکی‌ها خواهد بود

نمایش «کاش اسلحه‌ها هم خواب می‌دیدند» کاری از گروه هنری «آنتیکه» به مدت سه شب در سالن آمفی تئاتر پیامبر اعظم(ص) به روی صحنه خواهد رفت. ...

نمایش «کاش اسلحه‌ها هم خواب می‌دیدند» کاری از گروه هنری «آنتیکه» به مدت سه شب در سالن آمفی تئاتر پیامبر اعظم(ص) به روی صحنه خواهد رفت.

قاسم-زاده-۷۶۰۹۷1

کاظم قاسم زاده رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بستک در گفتگو با خبرنگار جهانگیریه گفت: هنر تئاتر و نمایش زبان گویای هنرمند برای به تصویر کشیدن دردها، رنج‌ها، شادی‌ها و دغدغه‌های جامعه هست.

وی اضافه کرد: هر جا هنر نمایش رسالت خود را به درستی انجام داده است برکات آن نیز برای عموم ملموس بوده به گونه‌ای که یک اجرای موفق توانسته جریان عظیم فکری را با خود همراه کند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بستک همچنین اظهار کرد: شهرستان بستک با برخورداری از هنرمندان متعهد این قابلیت را دارد که در اوج قدرت نمایش استان قرار بگیرد و برای رسیدن به آن برنامه‌هایی پیش‌رو خواهیم داشت.

قاسم‌زاده در ادامه خاطرنشان کرد: جنگ در ادبیات هنر از نگاه‌ها و زوایای مختلفی دیده شده است که می‌توان به تبعات اجتماعی آن بر ساختار شکل گیری شخصیت افراد در اجتماع اشاره کرد.

دبیر شورای فرهنگ عمومی بستک گفت: گروه هنری «آنتیکه» با نمایش «کاش اسلحه‌ها هم خواب می‌دیدند» قصد دارد به موضوع جنگ و تبعات این پدیده در ساختار اجتماعی بپردازد که باید دید تا چه اندازه می‌تواند خواسته خود را در قالب هنر به مخاطب القاء کند.

یادآور می‌شود؛ نمایش «کاش اسلحه‌ها هم خواب می‌دیدند» به مناسبت دهه فجر از امروز به مدت سه شب متوالی به روی صحنه خواهد رفت.

انتهای پیام/ش