پنج شنبه, 21 فروردین , 1399
19:49:59 - دوشنبه 26 آبا 1393
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رئیس اداره کتابخانه های عمومی بستک: دبیران و فرهنگیان باید هدایتگران عرصه مطالعه در جامعه باشند
شهاب الدین بادروج رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بستک در جمع دبیران، فرهنگیان و اعضاء فعال کتابخانه عمومی ایثار دهنگ عنوان کرد: دبیران و فرهنگیان باید هدایتگران عرصه مطالعه در جامعه باشند. به گزارش پایگاه خبری جهانگیریه بادروج توجه به انس با کتاب در بین دانش آموزان را بسیار مهم دانست و افزود: خلاقیت […]

شهاب الدین بادروج رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بستک در جمع دبیران، فرهنگیان و اعضاء فعال کتابخانه عمومی ایثار دهنگ عنوان کرد: دبیران و فرهنگیان باید هدایتگران عرصه مطالعه در جامعه باشند.

IMG-20141116-WA0016

به گزارش پایگاه خبری جهانگیریه بادروج توجه به انس با کتاب در بین دانش آموزان را بسیار مهم دانست و افزود: خلاقیت دانش آموزان در گرو ارتباط با کتاب و کتابخانه است و این موضوع باید در سبد فعالیت فرهنگیان و دبیران محترم روستا به عنوان هدایتگران فرهنگی قرار بگیرد.

رئیس اداره کتابخانه های عمومی بستک در ادامه افزود: وجود کتابخانه ای مستقل با هزاران جلد کتاب در رشته های مختلف در روستا می تواند به عنوان بزرگترین ظرفیت فرهنگی روستا شناخته شود و مردم نیز باید به این موضوع توجه داشته باشند.

بادروج خاطر نشان کرد: کتابخانه ایثار دهنگ به عنوان دومین کتابخانه عمومی شهرستان به لحاظ قدمت با دارا بودن کادری مجرب در حد و اندازه خودش ظاهر نشده است و انتظار بیشتری از این مجموعه فرهنگی احساس می شود.

رئیس کتابخانه عمومی شهرستان هفته کتاب را بهترین فرصت جهت معرفی ظرفیتهای حوزه کتاب و کتابخوانی در شهرستان دانست و افزود: مرکزیت دهنگ می تواند باعث شود روستاهای همجوار فرصتی را در اختیار دانش آموزان خود قرار دهند تا از این مجموعه فرهنگی بازدید داشته باشند.

بادروج در پایان کتابخانه های روستایی را بهترین پایگاه مقاومت فرهنگی دانست و گفت: کتابخانه به عنوان مرکز فرهنگی می تواند نقش مهمی در بصیرت دادن به جامعه ایفا کند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

سلام نشر خبر http://amoozeshnet.ir/fa/123/%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C / / /