یکشنبه, 6 بهمن , 1398
2:26:15 - سه شنبه 15 مرد 1392
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رئیس کمیته امداد بستک ،طرح تکریم ارباب رجوع در کمیته امداد بستک از اولویت برنامه کاری سالجاری خواهد بود
هاشمی گفت ، در راستای اجرایی کردن طرح تکریم ارباب رجوع یک دستگاه مانیتور با سیستم دیجیتال و یک دستگاه واکس زنی در سالن انتظارکمیته امداد شهرستان بستک  با هدف تکریم ارباب رجوع قرار گرفت. رئیس کمیته امداد بستک در گفتگو با خبرنگار جهانگیریه در این خصوص گزارش داد :با هدف رضایتمندی مراجعین و ارباب […]

هاشمی گفت ، در راستای اجرایی کردن طرح تکریم ارباب رجوع یک دستگاه مانیتور با سیستم دیجیتال و یک دستگاه واکس زنی در سالن انتظارکمیته امداد شهرستان بستک  با هدف تکریم ارباب رجوع قرار گرفت.

th

رئیس کمیته امداد بستک در گفتگو با خبرنگار جهانگیریه در این خصوص گزارش داد :با هدف رضایتمندی مراجعین و ارباب رجوع به این نهاد یک دستگاه تلویزیون رنگی با گیرنده دیجیتال و یک دستگاه واکس زن برقی در سالن انتظار ساختمان اداری حمایتی شهرستان قرار گرفت .

پرویز هاشمی پور  مدیریت این نهاد در شهرستان بستک گفت : طبق فرمایشات مقام معظم رهبری ((نكته ای كه امسال اضافه می كنم و به آن تاكید می ورزم ، این است كه مسئولان ، باید نهضتی رابرای خدمت رسانی به مردم شروع كنند .

هاشمی ادامه داد ،ممكن است ما انواع و اقسام كارها و برنامه ها را در پیش رو داشته باشیم و اجرا كنیم ، باید در میان آنها آنچه خدمت رسانی عمیقتر و ماندگارتر و زودبازده تر محسوب می شود ، اولویت پیدا كند .

وی افزود ، به ویژه این كارها باید بیشتر در خدمت قشرهای مستضعف و محروم و محتاج جامعه صورت گیرد و این اقدامات باید مدبرانه و با برنامه ریزی انجام شده و گزارش آن نیز به مردم داده شود.

رئیس امداد بستک  در پایان گفت ، مسئولان باید مردم را در قبال یك گزارش درست و متقن ، مختار به قضاوت كنند تا مردم بتوانند كارآمدی نظام را به چشم ببینند و نسبت به آن قضاوت نمایند)).

بنا براین گزارش تمام مراجعین به کمیته امداد بستک می توانند انتقادات و پیشنهادات و نظرات خود را در خصوص عملکرد مدیریت و کلیه کارکنان به صورت حضوری و غیر حضوری از طریق سایت رسمی این نهاد به ادرس www.emdad.ir انتقال دهند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

سلام نشر خبر http://amoozeshnet.ir/fa/123/%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C / / /