سه شنبه, 6 خرداد , 1399
21:38:46 - شنبه 28 دی 1392
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رسانه ها عملی مهم در توسعه شهر بندرعباس هستند
شهردار بندرعباس مطبوعات و رسانه ها عملی مهم در توسعه این شهر دانست. عباس امینی زاده عصر پنجشنبه در دیدار با مدیرعامل و رئیس خانه مطبوعات هرمزگان با بیان این که برقراری ارتباط منطقی با رسانه ها باعث بهتر انجام شدن فعالیت ها در شهرداری می شود، بیان داشت: شهرداری با حجم بالایی از کار […]

شهردار بندرعباس مطبوعات و رسانه ها عملی مهم در توسعه این شهر دانست.

عباس امینی زاده عصر پنجشنبه در دیدار با مدیرعامل و رئیس خانه مطبوعات هرمزگان با بیان این که برقراری ارتباط منطقی با رسانه ها باعث بهتر انجام شدن فعالیت ها در شهرداری می شود، بیان داشت: شهرداری با حجم بالایی از کار و فالیت در شهر مواجه است که رسانه ها می توانند با برخوردی منطقی و مناسب همکاران ما را در بخش های مختلف یاری کنند.

وی خواستار تقویت نیروهای فعال در حوزه رسانه شد و افزود خیلی از فعالیتهای خبری استان در صورتی که در پایتخت ایران فعالیت می کردند جزء بهترین ها می شدند.

شهردار بندرعباس از وجود زمینه های فراوان کار در سطح شهر خبر داد و گفت باید هم اندیشی و بهر گیری از ظرفیت ها و توانمندیها در جهت پیشرفت و توسه این شهر حرکت کرد.

امینی زاده الویت اول شهرداری را ساختن بندرعباسی آباد و زیبا اعلام کرد و یادآور شد: حوزه درآمدی این شهر بر خلاف پیشینه تاریخی آن بسیار ضیف است وی ادامه داد امسال برای شهر بندرعباس با چهار صد سی هزار نفر  جمعیت  و هفت هزار هکتار وسعت 170 میلیارد تومان بودجه در نظر گرفته شده و 150 میلیارد تومان بدهکار است.

به گفته شهردار بندرعباس 40%  از مردم این شهر در بافت های قرسوده ساکن هستند که این امر کار خدمت رسانی و میدریت ان را سخت می کند.

امینی زاده بهترین و نزدیکترین راه برای پشت سر گذاشتن این سختی ها را جلب مشارکت های مردمی و بخش خصوصی دانست و خاطر نشان کرد : مدیریت جدید شهرداری برنامه های جدید را شروع کرده است که یکی از آنها ارتباط مستقیم با مردم  در طرح محله به محله و رفع مشکلات شهر و شهروندان  در حد توان است.

امینی زاده یکی از اهداف طرح محله به محله را جلب مشارکت عمومی مردم و آوردن آنها در میدان کار عنوان کرد.

شهردار بندرعباس همچنین از آغاز توسعه متوازن در سطح شهر خبر داد و گفت بر این اساس 12 خیابان در محلات شهر بندرعباس طراحی شده است که پس از انجام توافقاتی این طرح ها اجرایی می شوند.

وی همچنین بر زیبا سازی ظاهر شهر از طریق نور پردازی؛ المان سازی و دیگر طرح هایی که چهر شهر را تغییر میدهد تاکید کرد و یاد آور شد: روح و روان شهر با فرهنگ؛ هنر؛ ورزش و زیباسازی ارتباط مستقیم دارد که مدیران شهر باید آن را جدی  بگیرند.

 منبع:مهر

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

سلام نشر خبر http://amoozeshnet.ir/fa/123/%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C / / /