جمعه, 22 آذر , 1398
10:51:20 - سه شنبه 30 آذر 1395
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رفع نیاز روستائیان، اهتمام ویژه مدیران اجرایی را می طلبد
فرماندار بستک در حاشیه بازدید از روند اجرای پروژه های عمرانی در روستاهای بخش مرکزی تاکید کرد: تلاش وافری در جهت خدمت رسانی و آبادانی روستاها در دست اجرا است و مدیران دستگاه‌های اجرایی باید در راستای رفع کمبودها و نیازهای روستائیان اهتمام ویژه داشته باشند.

به گزارش جهانگیریه؛ عبدالله پرتابیان فرماندار بستک در حاشیه بازدید از روند اجرای پروژه های عمرانی در روستاهای بخش مرکزی گفت: امروز به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی و سیاست های دولت تدبیر و امید، گام‌های مؤثر و مفیدی در رفع محرومیت و آبادانی نقاط روستایی برداشته شده است که امیدواریم با تداوم و شتاب آن، شاهد رفع محرومیت از تمام نقاط شهرستان باشیم.

 

وی افزود: در راستای اجرای سیاستهای دولت، تلاش وافری در جهت خدمت رسانی و آبادانی روستاها در دست اجرا است و مدیران دستگاه‌های اجرایی باید در راستای رفع کمبودها و نیازهای روستائیان اهتمام ویژه داشته باشند.

 

نماینده عالی دولت در شهرستان بستک با تاکید بر لزوم توجه و تقویت زیرساخت ها و امکانات در روستاها بیان داشت: باید با تقویت امکانات در روستاها و ایجاد انگیزه بین روستائیان، نشاط و امید را در روستاها، ایجاد کنیم و طرح های عمرانی، اجتماعی، فرهنگی و خدماتی برای روستاها، می بایست مدنظر مدیران اجرایی شهرستان باشد.

 

گفتنی است؛ فرماندار بستک از پروژه های بهسازی در روستای برکه لاری، بازارچه در حال ساخت روستای دهتل و راه روستایی دهتل- تدروئیه بازدید کرد و توجه به کیفیت و تسریع در روند اجرا پروژه ها را به مسئولان متذکر شد.

 

انتهای خبر/م.د

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

سلام نشر خبر http://amoozeshnet.ir/fa/123/%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C / / /