سه شنبه, 8 مهر , 1399
16:42:54 - جمعه 6 ارد 1392
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سرهنگ سهرابی فرمانده سپاه بستک ،حضور پرشور توام با بصیرت مردم در صحنه انتخابات، نشانگر رشد و بلوغ سیاسی افراد جامعه است
همایش توجیهی فرماندهان پایگاههای مقاومت بسیج با حضور سرهنگ سهرابی فرمانده سپاه در سالن اجتماعات حوزه مقاومت بسیج شهداء  در بستک برگزار شد. به گزارش جهانگیریه ، سرهنگ سهرابی فرمانده سپاه بستک در این همایش با اشاره به سالروز شکست حمله نظامی آمریکا در طبس گفت ،شکست مفتضحانه آمریکا در طبس و سیاست شکست خورده […]

همایش توجیهی فرماندهان پایگاههای مقاومت بسیج با حضور سرهنگ سهرابی فرمانده سپاه در سالن اجتماعات حوزه مقاومت بسیج شهداء  در بستک برگزار شد.

به گزارش جهانگیریه ، سرهنگ سهرابی فرمانده سپاه بستک در این همایش با اشاره به سالروز شکست حمله نظامی آمریکا در طبس گفت ،شکست مفتضحانه آمریکا در طبس و سیاست شکست خورده این کشور، هیمنه این شیطان بزرگ را در جهان از بین برد.

وی با بیان اینکه امروز ملت با بصیرت و آگاه ایران اسلامی هوشیارتر و آگاه‌تر از همیشه در تمام صحنه‌ها حضور دارند، خاطر نشان کرد: این بصیرت و آگاهی در سایه رهبری‌های داهیانه و هوشیارانه رهبر فرزانه انقلاب به دست آمده و برای همین ملت ستوده کشورمان منویات و فرمایشات آن حضرت را با دل و جان قبول دارند و به آن عمل می‌کنند.

سرهنگ سهرابی در این همایش با اشاره به بحث انتخابات افزود ،حضور پرشور توام با بصیرت،آگاهی ، دشمن شناسی و دانایی در انتخابات ، نشانگر رشد و بلوغ سیاسی افراد جامعه است .

وی  گفت ، انتخابات ایران از آزادترین انتخابات‌های دنیاست و از معدود انتخابات‌هایی است که رئیس جمهور آن مستقیما توسط مردم انتخاب می‌شود.

فرمانده سپاه بستک با اشاره به سخن رهبری  گفت ، مردم باید کسانى را انتخاب کنند که به کانون‌هاى ثروت و قدرت متصل نباشند؛ کسانى باشند که واقعاً مردم اینها را بخواهند؛ بر طبق وجدانشان، بر طبق دینشان، بر طبق وظایف انقلابى‌شان عمل کنند.

سرهنک سهرابی در پایان ، با تبریک هفته زن ،هفته عقیدتی و سیاسی در سپاه  گفت ،زنان برای حضور در عرصه های اجتماعی حضرت زهرا (س) را الگو قرار دهند.

وی نقش بانوان در ساختن و تربیت جامعه اسلامی را بی بدیل خواند و گفت: زنان در این زمینه جایگاه بالاتری نسبت به مردان دارند؛ زیرا مهم ترین و بزرگ ترین انسان ها نیز تربیت یافته دست مادران خود هستند؛ در روایت آمده است بهشت زیر پای مادران است.

به گزارش خبرنگار جهانگیریه ، در پایان همایش از فرماندهان حوزه ها و پایگاهها و اقشار تجلیل بعمل آمد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

سلام نشر خبر http://amoozeshnet.ir/fa/123/%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C / / /