خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
93/06/31 23:20
شناسه خبر : 68092

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بستک خبر داد: اول و دوم مهر کمدی «عشق و آفساید» میزبان دیدگان علاقمندان نمایش در بستک

   سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بستک از اجرای عموم نمایش کمدی «عشق و آفساید» در شهرستان بستک خبر داد. به گزارش خبرنگار جهانگیریه، حجت الاسلام عبدالرضا شیبانی اظهار داشت: نمایش کمدی «عشق و آفساید» به مناسبت هفته دفاع مقدس و آغاز سال تحصیلی جدید میزبان مردم شهرستان خواهد بود و با دو اجرا […] ...

 

 سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بستک از اجرای عموم نمایش کمدی «عشق و آفساید» در شهرستان بستک خبر داد.

به گزارش خبرنگار جهانگیریه، حجت الاسلام عبدالرضا شیبانی اظهار داشت: نمایش کمدی «عشق و آفساید» به مناسبت هفته دفاع مقدس و آغاز سال تحصیلی جدید میزبان مردم شهرستان خواهد بود و با دو اجرا اوقات خوبی را برای مردم فراهم خواهد نمود.

شیبانی گفت: هفته دفاع مقدس فرصت خوبی برای پرداختن به برنامه های فرهنگی و هنری است و این اداره با همکاری بسیج هنرمندان می تواند زمینه فعالیت های فرهنگی و هنری را در این هفته فراهم نماید.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بستک با بیان اینکه تولید برنامه های فرهنگی باید برای تولید کنندگان آن بازدهی مالی داشته باشد گفت: اگر این اتفاق بیافتد هنرمندان با انگیزه دوچندانی برای تولید آثار فاخر فرهنگی گام برمی دارند که با فرهنگ سازی واگذاری برنامه های فرهنگی و هنری به انجمنها و حمایتهای متولیان فرهنگی و مشارکت مردم می توان به این اهداف رسید.

نمایش طنز «عشق و آفساید» کاری از گروه فرهنگی و هنری صبای جنوب به کارگردانی آقای علی اکبر صفری از شهرستان لامرد روزهای سه شنبه و چهارشنبه، اول و دوم مهرماه ساعت ۲۱ و ۳۰ دقیقه در مجتمع فرهنگی هنر پیامبر اعظم(ص) به روی صحنه می رود.

عشق و آفساید داستان دوران کودکی ماست یعنی همان قصه شنگول و منگول و گرگ ناقلا.

داستان از این قراره که آقا گرگه میاد جلوی خانه شنگول و منگول که اونا رو بخوره اما اتفاقی می افته که پشیمون میشه.

اینکه چرا نخورد و پشیمون شد موضوعی است که باید دیده شود.