چهارشنبه, 13 فروردین , 1399
1:23:50 - چهارشنبه 2 مهر 1393
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بستک خبر داد: بستک میزبان سیزدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت
به گزارش پایگاه خبری جهانگیریه از بستک سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بستک گفت: هفته دفاع مقدس فرصت خوبی است تا هنرمندان فرهنگ مقاومت را در قالب هنر عرضه کنند زیرا که قدرت هنر ماندگاری دارد و محتوای مورد نظر سریع تر به مخاطب منتقل می شود. وی در ادامه گفت: جهان امروز […]

به گزارش پایگاه خبری جهانگیریه از بستک سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بستک گفت: هفته دفاع مقدس فرصت خوبی است تا هنرمندان فرهنگ مقاومت را در قالب هنر عرضه کنند زیرا که قدرت هنر ماندگاری دارد و محتوای مورد نظر سریع تر به مخاطب منتقل می شود.

وی در ادامه گفت: جهان امروز مقوله مقاومت را به خوبی درک کرده است و بیداری اسلامی با درس گرفتن از انقلاب اسلامی مردم ایران توانست روح تازه ای را به جریان مقاومت تزریق کند.

شیبانی تحولات خاورمیانه را کاملا به نفع مظلومین عالم دانست و گفت: ما اصل قرآنی داریم که حقیقت ماندگار است و انشاء الله با یاری و مددی که از خداوند گرفته می شود پرچم عدالت برافراشته خواهد شد.

دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان ظرفیت بالای گفتمان مقاومت در تولید برنامه های فرهنگی و هنری را بهترین فرصت برای هنرمندان دانست و گفت: امسال در سیزدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت ۳ فیلم سینمایی، ۱۲ فیلم مستند، ۱۲ انیمیشن، ۴ تله فیلم، ۱۴ فیلم کوتاه جلوه نگاه نور با همکاری بسیج هنرمندان شهرستان در مجتمع فرهنگی هنری پیامبر اعظم(ص) به مدت ۵ روز اکران می شود.

شیبانی خاطر نشان کرد همکاری مستمر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با نهادهای فرهنگی و هنری شهرستان و استان می تواند در تولید برنامه های مشترک فرهنگی و هنری کمک کند و کانون بسیج هنرمندان شهرستان یکی از این ظرفیتها محسوب می شود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

سلام نشر خبر http://amoozeshnet.ir/fa/123/%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C / / /