پنج شنبه, 21 فروردین , 1399
21:49:09 - دوشنبه 31 شهر 1393
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بستک خبر داد: «دیدار به ماه و آیینه» با ۵ جایزه به کار خود پایان داد
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بستک از پایان کار نمایش «دیدار به ماه و آیینه» با ۵ جایزه در بیست و ششمین جشنواره تئاتر هرمزگان خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بستک، حجت الاسلام عبدالرضا شیبانی ضمن تبریک به هنرمندان شهرستان اظهار داشت: موفقیتی که امروز رقم خورد […]

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بستک از پایان کار نمایش «دیدار به ماه و آیینه» با ۵ جایزه در بیست و ششمین جشنواره تئاتر هرمزگان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بستک، حجت الاسلام عبدالرضا شیبانی ضمن تبریک به هنرمندان شهرستان اظهار داشت: موفقیتی که امروز رقم خورد آغاز راه است و تا رسیدن به نتیجه مطلوب راه زیادی پیش روی هنرمندان شهرستان قرار دارد.

وی افزود: برگزاری اجراهای عموم نمایش در شهرستان و شهرستانهای استان، قدمهای بعدی انجمن نمایش خواهد بود.

برگزیدگان هنرمندان شهرستان بنا بر رای داروان به شرح زیر است:

لوح تقدیر و جایزه نقدی به مبلغ یک میلیون و ۵۰۰ هزار ریال از آقای عیسی رحمانی نورپرداز نمایش دیدار به ماه و آیینه از شهرستان بستک.

لوح تقدیر و جایزه نقدی به مبلغ ۲میلیون ریال به هدی رحمانی بازیگر خردسال نمایش«دیدار به ماه و آیینه» از شهرستان بستک.

ضمن تقدیر از خانم ها اسماء روشن دل از نمایش کابوس و ساجده حاجی زاده از نمایش غزل پری دریایی جایزه سوم این بخش شامل لوح تقدیر و جایزه نقدی به مبلغ یک میلیون و ۵۰۰هزار ریال را مشترکا به خانم ها فریده سلمانی از نمایش«غزل پری دریایی» از بندر عباس و غزل جعفری از نمایش«دیدار به ماه و آیینه» از شهرستان بستک.

جایزه سوم بخش بازیگری مرد شامل لوح تقدیر و جایزه نقدی به مبلغ یک میلیون و ۵۰۰ هزار ریال مشترکا به آقایان ابوالقاسم احدیان از نمایش«۹=۱+۵» از شهرستان میناب و احمد عباد از نمایش«دیدار به ماه و آیینه»  از شهرستان بستک.

هیئت داوران جایزه سوم بخش نویسندگی را شامل لوح تقدیر و جایزه نقدی به مبلغ ۳میلیون ریال به آقای حسن آماسه نویسنده نمایش«دیدار به ماه و آیینه» از شهرستان بستک اهداء نمود.

بیست و ششمین جشنواره تئاتر هرمزگان از ۲۷ لغایت ۳۰شهریورماه باحضور ۶گروه از شهرستان های بندرعباس، میناب، بندرلنگه و بستک برگزار شد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

سلام نشر خبر http://amoozeshnet.ir/fa/123/%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C / / /