چهارشنبه, 9 مهر , 1399
7:47:01 - پنج شنبه 10 دی 1394
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سومین حضور دکتر جادری در شهرستان بستک/افتتاح آب رسانی به 9 روستا و کلنگ زنی 8 مدرسه +گزارش تصویری
استاندار استان هرمزگان گفت: با توجه به مشکلات اقتصادی کشور سیاست دولت را مبنی بر استقبال از کمک خیرین در طرح های عام المنفعه دانست .

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري جهانگيريه،صبح روز نهم دی ماه استاندار هرمزگان به همراه جمعی از معاونین و مدیران کل استان در بستک حضور یافتند.
در ابتدای این سفر دکتر جادری به همراه هیئت همراه وارد روستای تدرویه شد و طرح ابرسانی به 9 روستا را افتتاح کرد.
پس از آن در شهر بستک کلنگ 8 مدرسه بصورت متمرکز زده شد.
دکتر جادری در حاشیه مراسم کلنگ زنی طی سخنانی در مسجد جامع روستای تدرویه اظهار داشت: افتتاح آب شرب 9 روستا با اعتبار 7میلیارد و نیم انجام شده که 2 میلیارد از این هزینه توسط خیرین تامین شده است.
وی افزود: امروز هشت مدرسه نیز بصورت متمرکز کلنگ زنی می شود که تمام هزینه مورد نیاز آن 6میلیارد و 600 میلیون می باشد که تمام این اعتبار توسط خیرین تقبل شده است .
استاندار هرمزگان گفت: بدلیل مشکلات اقتصادی کشور سیاست دولت مبنی بر جذب کمک خیرین می باشد که شهرستان بستک نسبت به سایر شهرستان ها در این زمینه پیشی گرفته است که جا دارد از مدیران آموزش و پرورش در منطقه تشکر نمایم.
وی گفت: کمک خیرین موجب انگیزه خدمت بیشتر برای مسئولین می باشد که جا دارد از تمام این نیک اندیشان تشکر و قدردانی نمایم.

 

دکتر جادری از حضور پر شور مردم شهرستان و مسؤلین ونیز مدیران کل و بویژه خیرین استانی و شهرستانی تقدیر و تشکر نمود وحدت و همدلی را راز موفقیت مردم استان و شهرستان بستک دانست .

 

استاندار هرمزگان در بخش دیگر از سخنان خود به اهمیت انتخابات اشاره نموده و اظهار امیدواری کرد مردم با انتخاب نماینده ای که دارای خصوصیات ؛صداقت، تجربه، آگاه به امور، همراه دولت و در راستای سیاست دولت و در پی رفع مشکلات اقتصادی و اجتماعی مردم منطقه و سراسر ایران باشد رای دهند، نه اینکه به ریزه کاریهایی مانند؛عوض نمودن فلان مدیر و فلان سرایدار و… پرداخته باشد و از وظایف اصلی خود غفلت کرده است.


انتهای پیام/

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

سلام نشر خبر http://amoozeshnet.ir/fa/123/%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C / / /